Piłka nożna: Eliminacje - Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1945: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 941: | Linia 941: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
Linia 952: | Linia 952: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
Linia 963: | Linia 963: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
Linia 974: | Linia 974: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
Linia 985: | Linia 985: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
Linia 996: | Linia 996: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
Linia 1007: | Linia 1007: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
Linia 1018: | Linia 1018: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Dom Kultury Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
Linia 1029: | Linia 1029: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Jowisz]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 |
Wersja z 22:01, 17 kwi 2015
Piłka nożna: Eliminacje - Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1945
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
11 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ??? 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ??? 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ??? 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ??? 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ??? 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 13 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | 13 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | 13 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | 13 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | 13 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | 13 maja 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 20 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | 20 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | 20 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | 20 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | 20 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | 20 maja 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 27 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | 27 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | 27 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | 27 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | 27 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | 27 maja 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 31 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | 31 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | 31 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | 31 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | 31 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | 31 maja 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 3 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
11 | 3 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
11 | 3 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
11 | 3 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
11 | 3 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
11 | 3 czerwca 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | RKS Sarmacja Będzin | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | RKS Grodziec | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | Orzeł Bobrowniki | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | RCKS Czeladź | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | Cyklon Rogoźnik | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | RKS Będzin | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | Zagłębianka Będzin | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | Dom Kultury Czeladź | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | Jowisz | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
11 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 17 czerwca 1945 | ? | Strzyżowice | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
12 | 17 czerwca 1945 | ? | RKS Będzin | Dom Kultury Czeladź | 3 : 1 (2:0) |
12 | 17 czerwca 1945 | ? | Jowisz Wojkowice Komorne | Orzeł Bobrowniki | 0 : 1 (0:0) |
12 | 17 czerwca 1945 | ? | Cyklon Rogoźnik | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
12 | 17 czerwca 1945 | ? | RKS Grodziec | Zagłębianka Będzin | 1 : 0 (0:0) |
12 | 17 czerwca 1945 | - | RCKS Czeladź | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 24 czerwca 1945 | ? | Sarmacja Będzin | RCKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
13 | 24 czerwca 1945 | ? | Dom Kultury Czeladź | Jowisz Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
13 | 24 czerwca 1945 | ? | Orzeł Bobrowniki | Cyklon Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
13 | 24 czerwca 1945 | ? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Zagłębianka Będzin | ? : ? (?:?) |
13 | 24 czerwca 1945 | ? | RKS Grodziec | Strzyżowice | ? : ? (?:?) |
13 | 24 czerwca 1945 | - | RKS Będzin | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 29 czerwca 1945 | ? | Cyklon Rogoźnik | Dom Kultury Czeladź | ? : ? (?:?) |
14 | 29 czerwca 1945 | ? | Jowisz Wojkowice Komorne | RKS Będzin | ? : ? (?:?) |
14 | 29 czerwca 1945 | ? | Zagłębianka Będzin | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
14 | 29 czerwca 1945 | ? | Strzyżowice | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
14 | 29 czerwca 1945 | ? | RCKS Czeladź | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
14 | 29 czerwca 1945 | - | Sarmacja Będzin | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 1 lipca 1945 | ? | RKS Grodziec | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
15 | 1 lipca 1945 | ? | Dom Kultury Czeladź | Zagłębianka Będzin | ? : ? (?:?) |
15 | 1 lipca 1945 | ? | RKS Będzin | Cyklon Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
15 | 1 lipca 1945 | ? | Orzeł Bobrowniki | Strzyżowice | ? : ? (?:?) |
15 | 1 lipca 1945 | ? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RCKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
15 | 1 lipca 1945 | - | Jowisz Wojkowice Komorne | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 8 lipca 1945 | ? | Sarmacja Będzin | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
16 | 8 lipca 1945 | ? | Strzyżowice | Dom Kultury Czeladź | ? : ? (?:?) |
16 | 8 lipca 1945 | ? | Zagłębianka Będzin | RKS Będzin | ? : ? (?:?) |
16 | 8 lipca 1945 | ? | Cyklon Rogoźnik | Jowisz Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
16 | 8 lipca 1945 | ? | RCKS Czeladź | Orzeł Bobrowniki | 3 : 1 (2:1) |
16 | 8 lipca 1945 | - | RKS Grodziec | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 15 lipca 1945 | ? | Sarmacja Będzin | Orzeł Bobrowniki | 2 : 1 (1:1) |
17 | 15 lipca 1945 | ? | Dom Kultury Czeladź | RCKS Czeladź | 6 : 0 (?:?) |
17 | 15 lipca 1945 | ? | RKS Będzin | Strzyżowice | 5 : 0 (1:0) |
17 | 15 lipca 1945 | ? | Jowisz Wojkowice Komorne | Zagłębianka Będzin | ? : ? (?:?) |
17 | 15 lipca 1945 | ? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKS Grodziec | 3 : 2 (2:2) |
17 | 15 lipca 1945 | - | Cyklon Rogoźnik | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 22 lipca 1945 | ? | Sarmacja Będzin | Dom Kultury Czeladź | ? : ? (?:?) |
18 | 22 lipca 1945 | ? | RCKS Czeladź | RKS Będzin | ? : ? (?:?) |
18 | 22 lipca 1945 | ? | Strzyżowice | Jowisz Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
18 | 22 lipca 1945 | ? | Zagłębianka Będzin | Cyklon Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
18 | 22 lipca 1945 | ? | RKS Grodziec | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
18 | 22 lipca 1945 | - | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 29 lipca 1945 | ? | RKS Będzin | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
19 | 29 lipca 1945 | ? | Dom Kultury Czeladź | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
19 | 29 lipca 1945 | ? | Jowisz Wojkowice Komorne | RCKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
19 | 29 lipca 1945 | ? | Cyklon Rogoźnik | Strzyżowice | ? : ? (?:?) |
19 | 29 lipca 1945 | ? | Orzeł Bobrowniki | Zagłębianka Będzin | ? : ? (?:?) |
19 | 29 lipca 1945 | - | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 5 sierpnia 1945 | ? | Sarmacja Będzin | Jowisz Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
20 | 5 sierpnia 1945 | ? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Dom Kultury Czeladź | ? : ? (?:?) |
20 | 5 sierpnia 1945 | ? | RKS Grodziec | RKS Będzin | ? : ? (?:?) |
20 | 5 sierpnia 1945 | ? | RCKS Czeladź | Cyklon Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
20 | 5 sierpnia 1945 | ? | Strzyżowice | Zagłębianka Będzin | ? : ? (?:?) |
20 | 5 sierpnia 1945 | - | Orzeł Bobrowniki | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 12 sierpnia 1945 | ? | Cyklon Rogoźnik | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
21 | 12 sierpnia 1945 | ? | Dom Kultury Czeladź | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
21 | 12 sierpnia 1945 | ? | RKS Będzin | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
21 | 12 sierpnia 1945 | ? | Jowisz Wojkowice Komorne | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
21 | 12 sierpnia 1945 | ? | Zagłębianka Będzin | RCKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
21 | 12 sierpnia 1945 | - | Strzyżowice | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 19 sierpnia 1945 | ? | Zagłębianka Będzin | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
22 | 19 sierpnia 1945 | ? | Cyklon Rogoźnik | Dom Kultury Czeladź | ? : ? (?:?) |
22 | 19 sierpnia 1945 | ? | Jowisz Wojkowice Komorne | RKS Będzin | ? : ? (?:?) |
22 | 19 sierpnia 1945 | ? | Strzyżowice | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
22 | 19 sierpnia 1945 | ? | RCKS Czeladź | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
22 | 19 sierpnia 1945 | - | Sarmacja Będzin ??? | PAUZA | - |