Zew Kazimierz (piłka nożna) Klasa B - Sezon 1933: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 67: | Linia 67: | ||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | | ALIGN=center|'''2 : 3''' | ||
|- | |||
| ALIGN=center|Towarzyski | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[24 września 1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | |||
| ALIGN=center|[[Orlęta Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 5''' | |||
|} | |} |
Wersja z 18:23, 14 mar 2015
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B | 2 | 30 kwietnia 1933 | RKS Czarni Sosnowiec | Zew Niemce | 3 : 1 (1:0) | |
Klasa B | 3 | 3 maja 1933 | Płomień Milowice | Zew Niemce | 4 : 1 (2:0) | |
Klasa B | 7 | 28 maja 1933 | Gwiazda Będzin | Zew Niemce | 3 : 1 | |
Klasa B | 9 | 11 czerwiec 1933 | Świt Sosnowiec | Zew Niemce | 1 : 1 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B | 13 | 2 lipca 1933 | Zew Niemce | RKS Czarni Sosnowiec | 2 : 3 | |
Towarzyski | - | 24 września 1933 | Zew Niemce | Orlęta Dąbrowa Górnicza | 4 : 5 |