Zew Kazimierz (piłka nożna) Klasa A - Sezon 1947/1948: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec|RKU Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Będzin|ZKSM Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|} | |||
* Wobec równej ilości punktów o mistrzostwie grupy zadecydował barażowy mecz na neutralnym terenie. | |||
=='''RUNDA I'''== | =='''RUNDA I'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |
Wersja z 15:41, 22 lis 2014
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 18 | 26 | 11 | 4 | 3 | 59 | 23 |
2 | Sarmacja Będzin | 18 | 26 | 11 | 4 | 3 | ||
3 | Zagłębianka Będzin | 18 | 21 | 9 | 3 | 6 | ||
4 | RCKS Czeladź | 18 | 20 | 8 | 4 | 6 | 50 | 37 |
5 | RKU Sosnowiec | 18 | 17 | 8 | 1 | 9 | 46 | 45 |
6 | Czarni Sosnowiec | 18 | 16 | 6 | 4 | 8 | ||
7 | Płomień Milowice | 18 | 16 | 6 | 4 | 8 | 37 | 46 |
8 | ZKSM Będzin | 18 | 16 | 8 | 0 | 10 | ||
9 | Cyklon Rogoźnik | 18 | 14 | 5 | 4 | 9 | ||
10 | Zew Niemce | 18 | 8 | 2 | 4 | 12 | 26 | 44 |
- Wobec równej ilości punktów o mistrzostwie grupy zadecydował barażowy mecz na neutralnym terenie.
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 1 | września 1947 | RKU Sosnowiec | Zew Niemce | ? : ? | |
Klasa A | 4 | 28 września 1947 | Zagłębianka Bedzin | Zew Niemce | 6 : 0 ( 1 : 0 ) | |
Klasa A | 5 | 5 października 1947 | Czarni Sosnowiec | Zew Niemce | 3 : 0 ( 0 : 0 ) | |
Klasa A | 6 | 26 października 1947 | Zew Niemce | CKS Czeladź | ? : ? | |
Klasa A | 7 | 2 listopada 1947 | Zew Niemce | RKS Będzin | 3 : 2 ( 0 : 2 ) | |
Klasa A | 8 | 9 listopada 1947 | Cyklon Rogoźnik | Zew Niemce | ? : ? | |
Klasa A | 9 | 16 listopada 1947 | RKS Zagłębie DG | Zew Niemce | 4 : 0 ( 0 : 0 ) | |
Klasa A | 2 | 23 listopada 1947 | Płomień Milowice | Zew Niemce | 4 : 1 ( 1 : 0 ) | |
Klasa A | 3 | 30 listopada 1947 | Zew Niemce | Sarmacja Będzin | 0 : 0 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 10 | 21 marca 1948 | Zew Niemce | RKU Sosnowiec | 2 : 3 ( 1 : 2 ) | |
Klasa A | 11 | 4 kwietnia 1948 | Zew Niemce | Płomień Milowice | 0 : 0 | |
Klasa A | 12 | 11 kwietnia 1948 | Sarmacja Będzin | Zew Niemce | 8 : 1 ( 3 : 1 ) | |
Klasa A | 13 | 16 kwietnia 1948 | Zew Niemce | Zagłębianka Bedzin | 6 : 1 ( 3 : 0 ) | |
Klasa A | 14 | 25 kwietnia 1948 | Zew Niemce | Czarni Sosnowiec | 1 : 1 ( 1 : 1 ) | |
Klasa A | 15 | ? 1948 | CKS Czeladź | Zew Niemce | ? : ? | |
Klasa A | 16 | 16 maja 1948 | RKS Będzin | Zew Niemce | 3 : 1 ( 2 : 0 ) | |
Klasa A | 17 | 30 maja 1948 | Zew Niemce | Cyklon Rogoźnik | 1 : 1 | |
Klasa A | 18 | ?? 1948 | Zew Niemce | RKS Zagłębie DG | ? : ? |