Marcin Warakomski: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Marcin Warakomski''' - piłkarz '''Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia Sosnowiec''' {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" st...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 7: | Linia 7: | ||
|'''Sezon'''||'''Rozgrywki'''||'''Ilość rozegranych meczów'''||'''Strzelone gole''' | |'''Sezon'''||'''Rozgrywki'''||'''Ilość rozegranych meczów'''||'''Strzelone gole''' | ||
|- | |- | ||
| || || || | |2004/2005||II liga||11||0 | ||
|- | |- | ||
| ||'''SUMA:'''|| || | |2005/2006||II liga||7||0 | ||
|- | |||
|2005/2006||Puchar Polski||3||0 | |||
|- | |||
| ||'''SUMA:'''||'''21'''||'''0''' | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Piłkarze Zagłębia Sosnowiec|Warakomski, Marcin]] | [[Kategoria: Piłkarze Zagłębia Sosnowiec|Warakomski, Marcin]] |
Aktualna wersja na dzień 17:28, 14 paź 2014
Marcin Warakomski - piłkarz
Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia Sosnowiec
Sezon | Rozgrywki | Ilość rozegranych meczów | Strzelone gole |
2004/2005 | II liga | 11 | 0 |
2005/2006 | II liga | 7 | 0 |
2005/2006 | Puchar Polski | 3 | 0 |
SUMA: | 21 | 0 |