Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1966/1967: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 177: | Linia 177: | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=12%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=25%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=25%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
Linia 195: | Linia 195: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 204: | Linia 204: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 213: | Linia 213: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 222: | Linia 222: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 231: | Linia 231: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 240: | Linia 240: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 247: | Linia 247: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=12%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=25%|gospodarze | |||
! WIDTH=25%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Słowian]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Husar Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | |||
| | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|} | |} | ||
Wersja z 20:19, 17 sie 2014
Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1966/1967
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
11 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
12 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
13 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
14 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Orzeł Bobrowniki | Polonia Sosnowiec | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Stal Rogoźnik | Górnik II Sosnowiec | 1 : 3 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Górnik Kazimierz | Dąbrowa | 5 : 0 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Grodziec | Zagórze | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | Słowian | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Husar Będzin | 4 : 2 (?:?) |
Klasa A | 13 | ??? 1966 | ??? | Klimontów | CKS II Czeladź | 1 : 2 (?:?) |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 15 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 15 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 15 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 15 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 15 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 15 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 15 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 15 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 15 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 15 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
11 | ??? | 15 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
12 | ??? | 15 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
13 | ??? | 13 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
14 | ??? | 13 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa - Gr.I | 16 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.I | 17 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.I | 18 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.I | 19 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.I | 20 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.I | 21 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.I | 22 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.I | 23 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.I | 24 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.I | 25 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.I | 26 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.I | 27 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.I | 28 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.I | 29 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa - Gr.I | 30 | ??? 1967 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |