Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2013/2014: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 210: | Linia 210: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|1FC AZS AWF Katowice | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS UJ Kraków | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Rolnik Biedrzychowice | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Czwórka Radom | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Widok Lublin | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|ULKS Bogdańczowice | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Wanda Kraków | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Czarne Świerklany | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|} | |||
===RUNDA WIOSENNA=== | ===RUNDA WIOSENNA=== |
Wersja z 08:33, 6 sie 2014
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2013/2014
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czarni Sosnowiec | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | 1FC AZS AWF Katowice | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | AZS UJ Kraków | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Rolnik Biedrzychowice | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Czwórka Radom | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Widok Lublin | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ULKS Bogdańczowice | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Wanda Kraków | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Czarne Świerklany | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga (Płd.) | 1 | 27 sierpnia 2013 (?) | 18.00 | Czarni Sosnowiec | AZS UJ Kraków | 3 : 0 (2:0) |
I Liga (Płd.) | 2 | 1 września 2013 (?) | 12.00 | Widok Lublin | Czarni Sosnowiec | 0 : 5 (0:3) |
I Liga (Płd.) | 3 | 7 września 2013 (?) | 13.00 | Czarni Sosnowiec | UKS Czwórka Radom | 3 : 1 (2:2) |
I Liga (Płd.) | 4 | 21 września 2013 (?) | 14.00 | Czarni Sosnowiec | Wanda Kraków | 11 : 0 (3:0) |
I Liga (Płd.) | 5 | 29 września 2013 (?) | 11.00 | 1.FC AZS AWF Katowice | Czarni Sosnowiec | 1 : 3 (1:1) |
I Liga (Płd.) | 6 | ??? 2013 (s) | 14.00 | Czarni Sosnowiec | ULKS Bogdańczowice | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 7 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 8 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 9 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czarni Sosnowiec | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | 1FC AZS AWF Katowice | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | AZS UJ Kraków | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Rolnik Biedrzychowice | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Czwórka Radom | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Widok Lublin | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ULKS Bogdańczowice | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Wanda Kraków | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Czarne Świerklany | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga (Płd.) | 10 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 11 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 12 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 13 | 4 maja 2014 (?) | ??? | Wanda Kraków | Czarni Sosnowiec | 0 : 12 (?:?) |
I Liga (Płd.) | 14 | 11 maja 2014 (n) | 11.00 | Czarni Sosnowiec | 1.FC AZS AWF Katowice | 1 : 1 (1:1) |
I Liga (Płd.) | 15 | 17 maja 2014 (?) | 17.00 | KKS Bogdańczowice | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 16 | 24 maja 2014 (?) | 17.00 | Czarni Sosnowiec | Rolnik B. Głogówek | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 17 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 18 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |