Piłka nożna: Klasa A, Grupa III - Sezon 1954: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 79: | Linia 79: | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Budowlani Rogoźnik]] | |||
[[Górnik Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Górnika Niwka]] | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
Górnik Siemianowice | |||
Huta Bierut Częstochowa | |||
[[Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
Huta Ferrum | |||
Motor Siemianowice | |||
[[Stal Myszków]] | |||
[[Stal Zawiercie]] | |||
Włókniarz Stradom | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |} | ||
Wersja z 20:06, 9 lis 2013
Klasa A, Grupa III - Sezon 1954
SKŁAD KLASY A (Grupa III)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | ??? | ??? |
2 | ??? | ??? |
3 | ??? | ??? |
4 | ??? | ??? |
5 | ??? | ??? |
6 | ??? | ??? |
7 | ??? | ??? |
8 | ??? | ??? |
9 | ??? | ??? |
10 | ??? | ??? |
11 | ??? | ??? |
12 | ??? | ??? |
13 | ??? | ??? |
14 | ??? | ??? |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom