Stal Poręba: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 4: | Linia 4: | ||
[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1957|'''Sezon 1957''']] | [[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1957|'''Sezon 1957''']] | ||
==Sezony piłkarskie== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|SEZON | |||
! WIDTH=45%|POZIOM ROZGRYWKOWY | |||
! WIDTH=14%|MIEJSCE | |||
! WIDTH=25%|UWAGI | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1957|'''1957''']] | |||
| ALIGN=center|[[1957 III liga - Zagłębie|Liga Okręgowa/Zagłębiowska III Liga]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1957|'''1957''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1959|'''1959''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1960/1961|'''1960/1961''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1961/1962|'''1961/1962''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1962/1963|'''1962/1963''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1963/1964|'''1963/1964''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1964/1965|'''1964/1965''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1965/1966|'''1965/1966''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1966/1967|'''1966/1967''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1967/1968|'''1967/1968''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba(piłka nożna) - Sezon 1968/1969|'''1968/1969''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1969/1970|'''1969/1970''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1970/1971|'''1970/1971''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1971/1972|'''1971/1972''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1972/1973|'''1972/1973''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1973/1974|'''1973/1974''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1974/1975|'''1974/1975''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1975/1976|'''1985/1976''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1976/1977|'''1976/1977''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1977/1978|'''1977/1978''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1978/1979|'''1978/1979''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1979/1980|'''1979/1980''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1980/1981|'''1980/1981''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1981/1982|'''1981/1982''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1982/1983|'''1982/1983''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1983/1984|'''1983/1984''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1984/1985|'''1984/1985''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1985/1986|'''1985/1986''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1986/1987|'''1986/1987''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1987/1988|'''1987/1988''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1988/1989|'''1988/1989''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1989/1990|'''1989/1990''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1990/1991|'''1990/1991''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1991/1992|'''1991/1992''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1992/1993|'''1992/1993''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba (piłka nożna) - Sezon 1993/1994|'''1993/1994''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Kluby sportowe|Stal Poręba]] | [[Kategoria:Kluby sportowe|Stal Poręba]] | ||
[[Kategoria:Kluby sportowe w powiecie zawierciańskim|Stal Poręba]] | [[Kategoria:Kluby sportowe w powiecie zawierciańskim|Stal Poręba]] | ||
[[Kategoria:Kluby sportowe w Porębie|Stal Poręba]] | [[Kategoria:Kluby sportowe w Porębie|Stal Poręba]] |
Wersja z 20:44, 14 wrz 2013
Klub sportowy Stal Poręba funkcjonujący w Porębie w latach 1950 - 1993
SEKCJA PIŁKARSKA
Sezony piłkarskie
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | UWAGI |
---|---|---|---|
1957 | Liga Okręgowa/Zagłębiowska III Liga | ? | - |
1957 | ? | ? | - |
1959 | ? | ? | - |
1960/1961 | ? | ? | - |
1961/1962 | ? | ? | - |
1962/1963 | ? | ? | - |
1963/1964 | ? | ? | - |
1964/1965 | ? | ? | - |
1965/1966 | ? | ? | - |
1966/1967 | ? | ? | - |
1967/1968 | ? | ? | - |
1968/1969 | ? | ? | - |
1969/1970 | ? | ? | - |
1970/1971 | ? | ? | - |
1971/1972 | ? | ? | - |
1972/1973 | ? | ? | - |
1973/1974 | ? | ? | - |
1974/1975 | ? | ? | - |
1985/1976 | ? | ? | - |
1976/1977 | ? | ? | - |
1977/1978 | ? | ? | - |
1978/1979 | ? | ? | - |
1979/1980 | ? | ? | - |
1980/1981 | ? | ? | - |
1981/1982 | ? | ? | - |
1982/1983 | ? | ? | - |
1983/1984 | ? | ? | - |
1984/1985 | ? | ? | - |
1985/1986 | ? | ? | - |
1986/1987 | ? | ? | - |
1987/1988 | ? | ? | - |
1988/1989 | ? | ? | - |
1989/1990 | ? | ? | - |
1990/1991 | ? | ? | - |
1991/1992 | ? | ? | - |
1992/1993 | ? | ? | - |
1993/1994 | ? | ? | - |