Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 350: | Linia 350: | ||
Spadek Zagłębie Sosnowiec. | Spadek Zagłębie Sosnowiec. | ||
== | =='''OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE [[1961]]/[[1962]]'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|M-ce | |||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU | |||
! WIDTH=30%|TYTUŁ | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ciarko Sanok]] | |||
| ALIGN=center|MISTRZ | |||
|- BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cracovia]] | |||
| ALIGN=center|II | |||
|- BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|III | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|SPADEK | |||
|} | |||
Wersja z 10:03, 2 wrz 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1961/1962
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 2 | ??? 1960 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 4 | ??? 1960 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 6 | ??? 1960 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 2 | ??? 1960 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 4 | ??? 1960 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 6 | ??? 1960 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elektro Łaziska Górne | 12 | 19 | 0 | 0 | 0 | 52 | 21 |
2 | Odra Opole | 12 | 16 | 0 | 0 | 0 | 62 | 37 |
3 | Piast Cieszyn | 12 | 15 | 0 | 0 | 0 | 60 | 33 |
4 | Silesia Rybnik | 12 | 00 | 0 | 0 | 0 | 56 | 43 |
5 | Lechia 09 Mysłowice | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 58 | 53 |
6 | Concordia Knurów | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 27 | 76 |
7 | Zagłębie Sosnowiec | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | 88 |
TURNIEJ BARAŻOWY O AWANS DO II LIGI
Baraże o awans do II ligi - (Turniej w Opolu; marzec 1962]:
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 1 | ??? 1962 | ??? | Odra Opole | Elektro Łaziska Górne | 4 : 14 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 2 | ??? 1962 | ??? | Piast Cieszyn | Odra Opole | 6 : 5 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 3 | ??? 1960 | ??? | Elektro Łaziska Górne | Piast Cieszyn | 4 : 6 (0:0, 0:0, 0:0) |
Awans do II ligi - Piast Cieszyn , Elektro Łaziska Górne.
Spadek Zagłębie Sosnowiec.
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE 1961/1962
M-ce | NAZWA KLUBU | TYTUŁ |
---|---|---|
1 | Ciarko Sanok | MISTRZ |
2 | Cracovia | II |
3 | Unia Oświęcim | III |
4 | ??? | - |
5 | ??? | - |
6 | ??? | - |
7 | ??? | - |
8 | ??? | SPADEK |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piast Cieszyn | 12 | 19 | 0 | 0 | 0 | 52 | 21 |
2 | Elektro Łaziska Górne | 12 | 16 | 0 | 0 | 0 | 62 | 37 |
3 | Odra Opole | 12 | 15 | 0 | 0 | 0 | 60 | 33 |
4 | Silesia Rybnik | 12 | 00 | 0 | 0 | 0 | 56 | 43 |
5 | Lechia 09 Mysłowice | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 58 | 53 |
6 | Concordia Knurów | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 27 | 76 |
7 | Zagłębie Sosnowiec | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | 88 |