Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1983/1984: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 389: | Linia 389: | ||
* | * | ||
==OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE [[1983]]/[[1984]]== | ==OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE [[1983]]/[[1984]]== | ||
{| | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|M-ce | |||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU | |||
! WIDTH=30%|TYTUŁ | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|MISTRZ | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|I v-ce MISTRZ | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] | |||
| ALIGN=center|II v-ce MISTRZ | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Naprzód Janów]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Katowice]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ŁKS Łódź]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cracovia Kraków]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Bydgoszcz ]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} |
Wersja z 14:40, 22 sie 2013
Zagłębie Sosnowiec - hokej na lodzie - Sezon 1983/1984
Po raz pierwszy w historii polskiego hokeja wprowadzono rozgrywki finałowe ligi w postaci systemu PLAY-OFF
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Pozycja | Rocznik | Uwagi |
1. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
2. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
3. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
4. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
5. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
6. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
7. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
8. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
9. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
10. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
11. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
12. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
13. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
14. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
15. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
16. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
17. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
18. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
19. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
20. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
21. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
22. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
23. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
24. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
25. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
26. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
27. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
28. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
29. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
30. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Prezes klubu .........................
Kierownik zespołu: .................
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
RUNDA II
TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI W II GRUPACH
RUNDA I
RUNDA II
TABELA KOŃCOWA GRUPY SILNIEJSZEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Bytom | 28 | 47 | 0 | 0 | 0 | 140 | 60 |
2 | Zagłębie Sosnowiec | 28 | 39 | 0 | 0 | 0 | 174 | 76 |
3 | Podhale Nowy Targ | 28 | 37 | 0 | 0 | 0 | 115 | 81 |
4 | Naprzód Janów | 28 | 27 | 0 | 0 | 0 | 113 | 114 |
5 | GKS Tychy | 28 | 27 | 0 | 0 | 0 | 109 | 117 |
6 | ŁKS Łódź | 28 | 21 | 0 | 0 | 0 | 91 | 122 |
TABELA KOŃCOWA GRUPY SŁABSZEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | GKS Katowice | 30 | 27 | 0 | 0 | 0 | 122 | 151 |
8 | Unia Oświęcim | 30 | 26 | 0 | 0 | 0 | 143 | 153 |
9 | Cracovia Kraków | 30 | 24 | 0 | 0 | 0 | 128 | 157 |
10 | Budowlani Bydgoszcz | 30 | 13 | 0 | 0 | 0 | 93 | 197 |
PLAY-OFF
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE 1983/1984
M-ce | NAZWA KLUBU | TYTUŁ
|
---|---|---|
1 | Polonia Bytom | MISTRZ
|
2 | Zagłębie Sosnowiec | I v-ce MISTRZ
|
3 | Podhale Nowy Targ | II v-ce MISTRZ
|
4 | GKS Tychy | -
|
5 | Naprzód Janów | -
|
6 | GKS Katowice | -
|
7 | ŁKS Łódź | -
|
8 | Unia Oświęcim | -
|
9 | Cracovia Kraków | -
|
10 | Budowlani Bydgoszcz | - |