Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 1978/1979: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Zagłębie Sosnowiec - koszykówka - Sezon 1978/1979”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec]] - koszykówka - Sezon 1978/1979 | [[Zagłębie Sosnowiec]] - koszykówka - Sezon 1978/1979 | ||
'''Tabela końcowa''' | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |||
|'''Miejsce||'''Drużyna'''||'''Ilość meczów'''||'''Punkty'''||'''Bilans punktowy'''||'''Zwycięstwa'''||'''Porażki''' | |||
|- | |||
|'''1.'''||'''[[Zagłębie Sosnowiec]]'''||'''36'''||'''00'''||'''3270 - 2518'''||'''29'''||'''7''' | |||
|- | |||
|2. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|3. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|4. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|5. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|6. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|7. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|8. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|9. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|10. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|} |
Wersja z 15:03, 9 sie 2012
Zagłębie Sosnowiec - koszykówka - Sezon 1978/1979
Tabela końcowa
Miejsce | Drużyna | Ilość meczów | Punkty | Bilans punktowy | Zwycięstwa | Porażki |
1. | Zagłębie Sosnowiec | 36 | 00 | 3270 - 2518 | 29 | 7 |
2. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
3. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
4. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
5. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
6. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
7. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
8. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
9. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
10. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |