Mateusz Gleń: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Mateusz Gleń''' - piłkarz (pomocnik). Urodził się 3 maja 1993 r. Debiut w Zagłębiu Sosnowiec - 17 marca 2012 r. w mec...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 9: | Linia 9: | ||
|- | |- | ||
|2011/2012||II liga||13||0 | |2011/2012||II liga||13||0 | ||
|- | |||
| ||'''SUMA:'''||'''13'''||'''0''' | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Piłkarze Zagłębia Sosnowiec|Gleń, Mateusz]] | [[Kategoria: Piłkarze Zagłębia Sosnowiec|Gleń, Mateusz]] |
Wersja z 12:52, 30 lip 2012
Mateusz Gleń - piłkarz (pomocnik). Urodził się 3 maja 1993 r. Debiut w Zagłębiu Sosnowiec - 17 marca 2012 r. w meczu z Chrobrym w Głogowie.
Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia Sosnowiec
Sezon | Rozgrywki | Ilość rozegranych meczów | Strzelone gole |
2011/2012 | II liga | 13 | 0 |
SUMA: | 13 | 0 |