Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2023/2024 (kolejka 24) 15.03.2024: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 57: | Linia 57: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 24 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 70: | Linia 70: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[15 marca]] [[2024]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[15 marca]] [[2024]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POLONIA WARSZAWA|Polonia Warszawa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[16 marca]] [[2024]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:2 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[16 marca]] [[2024]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MOTOR LUBLIN|Motor Lublin ]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' : ''' (:) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[16 marca]] [[2024]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[17 marca]] [[2024]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' : ''' (:) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[17 marca]] [[2024]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | |||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
| ALIGN=center|[[]] | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[17 marca]] [[2024]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' :''' (:) | ||
|} | |} |
Wersja z 20:01, 5 wrz 2024
SPRAWOZDANIE
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 4:0 (1:0) |
---|
Sezon 2023/2024 – I Liga - Kolejka 24: 15 marca 2024 (piątek, godz. 18:00), Gdańsk, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Piotr Rzucidło (Warszawa) - Filip Sierant (Warszawa), Mariusz Borkowski (Poznań). Techniczny: Piotr Idzik (Poznań), VAR: Tomasz Marciniak (Płock), AVAR: Adam Kupsik (Poznań) 1:0 Tomasz Neugebauer 27' (k.) |
29. Bohdan Sarnawśkyj
11. Dominik Piła (86' 27. Dawid Bugaj)
4. Andrei Chindris (81' 94. Loup-Diwan Gueho)
3. Elias Olsson
23. Miłosz Kałahur
7. Camilo Mena
5. Iwan Żelizko (70' 16. Louis D'Arrigo)
99. Tomasz Neugebauer
8. Rifet Kapić
30. Maksym Chłań (81' 79. Kacper Sezonienko)
89. Tomáš Bobček (70' 9. Łukasz Zjawiński87')
Trener: Szymon Grabowski
1. Ołeksij Szewczenko
23. Hubert Matynia
44. William Remy (61' 25. Paweł Szostek)
29. Maksymilian Rozwandowicz
3. Artem Suchoćkyj
97. Dominik Sokół55' (81' 5. Kamil Lipka)
6. Ołeksij Dowhyj
10. Michał Janota
77. Konrad Wrzesiński (61' 88. Adrian Troć)
7. Artem Polarus (46' 17. Joel Valencia)
20. Gabriel Kirejczyk (70' 95. Nikodem Zielonka)
Trener: Aleksandr Chackiewicz
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk |
POZOSTAŁE MECZE 24 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 24 | 15 marca 2024 | Wisła Kraków | Miedź Legnica | 2:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 24 | 15 marca 2024 | Polonia Warszawa | Wisła Płock | 2:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 24 | 16 marca 2024 | GKS Tychy | Chrobry Głogów | 1:2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 24 | 16 marca 2024 | Stal Rzeszów | Motor Lublin | : (:) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 24 | 16 marca 2024 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Resovia | : (:) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 24 | 17 marca 2024 | Arka Gdynia | Odra Opole | : (:) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 24 | 17 marca 2024 | Górnik Łęczna | Znicz Pruszków | : (:) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 24 | 17 marca 2024 | GKS Katowice | Podbeskidzie Bielsko-Biała | : (:) |
TABELA PO KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
18 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK