Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 30: | Linia 30: | ||
| ALIGN=center|[[18 sierpnia ]] [[2024]] (n) | | ALIGN=center|[[18 sierpnia ]] [[2024]] (n) | ||
| ALIGN=center|13:30 | | ALIGN=center|13:30 | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Rekord Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 02) 27.07.2024|''' | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 02) 27.07.2024|'''0 : 6''' (0:1)]] | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
Linia 40: | Linia 40: | ||
| ALIGN=center|13:00 | | ALIGN=center|13:00 | ||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Stomilanki Olsztyn | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 03) 04.08.2024|''' | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 03) 04.08.2024|'''12 : 0''' (3:0)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 04) 11.08.2024|4]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 04) 11.08.2024|4]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[31 sierpnia]] [[2024]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Katowice | ||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 04) 11.08.2024|''''? : ?'''(?:?)]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 04) 11.08.2024|''''? : ?'''(?:?)]] | ||
Linia 55: | Linia 55: | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 05) 16.08.2023|5]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 05) 16.08.2023|5]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 września]] [[2024]] (pt) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:00 | ||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Resovia Rzeszów | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 05) 16.08.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 05) 16.08.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
Linia 64: | Linia 64: | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 06) 24.08.2023|6]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 06) 24.08.2023|6]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????? ]] [[2024]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 06) 24.08.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 06) 24.08.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
Linia 73: | Linia 73: | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 07) 03.09.2023|7]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 07) 03.09.2023|7]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 września]] [[2024]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:00 | ||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|[ | | ALIGN=center|[UKS SMS Łódź | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 07) 03.09.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 07) 03.09.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 08) 15.09.2023|8]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 08) 15.09.2023|8]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[5 Października]] [[2024]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:00 | ||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|Pogoń Szczecin | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 08) 15.09.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 08) 15.09.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 9) 24.09.2023|9]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 9) 24.09.2023|9]] | ||
| ALIGN=center|[[??? października ]] [[2024]] (n) | | ALIGN=center|[[??? października ]] [[2024]] (n) | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|Śląsk Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 09) 21.09.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 09) 21.09.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 10) 02.10.2023|10]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 10) 02.10.2023|10]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 listopada]] [[2024]] (pn) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:00 | ||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|APLG Gdańsk | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 10) 02.10.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 10) 02.10.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 11) 08.10.2023|11]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 11) 08.10.2023|11]] | ||
| ALIGN=center|[[??? października ]] [[2024]] (n) | | ALIGN=center|[[??? października ]] [[2024]] (n) | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Łęczna | |||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | | ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 11) 08.10.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2024/2025 (kolejka 11) 08.10.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|} | |} |
Wersja z 14:17, 25 sie 2024
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
TABELA KOŃCOWA RUNDY JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [ (A) | 17 | ||||||
2 | (A) | 17 | ||||||
3 | (B) | 17 | ||||||
4 | (B) | 17 | ||||||
5 | (B) | 17 | ||||||
6 | (B) | 17 | ||||||
7 | 17 | |||||||
8 | 17 | |||||||
9 | 17 | |||||||
10 | 17 | |||||||
11 | 17 | |||||||
12 | 17 | |||||||
13 | 17 | |||||||
14 | 17 | |||||||
15 | 17 | |||||||
16 | (S) | 17 | ||||||
17 | (S) | 17 | ||||||
18 | (S) | 17 |
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx