Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
m (Dariusz JUREK przeniósł stronę Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 1977/1978 do Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 1977/1978) |
|||
Linia 139: | Linia 139: | ||
! WIDTH=15%|wynik | ! WIDTH=15%|wynik | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | ||
Linia 148: | Linia 148: | ||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | ||
Linia 158: | Linia 158: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | ||
Linia 167: | Linia 167: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | ||
Linia 175: | Linia 175: | ||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | ||
Linia 184: | Linia 184: | ||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | ||
Linia 194: | Linia 194: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | ||
Linia 203: | Linia 203: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | ||
Linia 211: | Linia 211: | ||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | ||
Linia 220: | Linia 220: | ||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | ||
Linia 230: | Linia 230: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | ||
Linia 239: | Linia 239: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | ||
Linia 247: | Linia 247: | ||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | ||
Linia 256: | Linia 256: | ||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | ||
Linia 266: | Linia 266: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (s) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (s) | ||
Linia 275: | Linia 275: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (n) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (n) | ||
Linia 282: | Linia 282: | ||
| ALIGN=center|Start Gdynia | | ALIGN=center|Start Gdynia | ||
| ALIGN=center|'''80 : 66''' (38:33) | | ALIGN=center|'''80 : 66''' (38:33) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (s) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (s) | ||
Linia 291: | Linia 292: | ||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (n) | | ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (n) |
Wersja z 17:13, 6 sie 2024
Zagłębie Sosnowiec - koszykówka - Sezon 1977/1978
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | MPkt+ | MPkt- | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (A) | 36 | ||||||
2 | Zagłębie Sosnowiec | 36 | ? | 25 | 11 | 3192 | 2882 | |
3 | 36 | |||||||
4 | 36 | |||||||
5 | 36 | |||||||
6 | 36 | |||||||
7 | 36 | |||||||
8 | 36 | |||||||
9 | 36 | |||||||
10 | 36 |
ROZGRYWKI
RUNDA I
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga II (2) | 1 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 2 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 3 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 4 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 5 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 6 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 7 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 8 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 9 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 10 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 11 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 12 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 13 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 14 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 15 | ??? 1977 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Start Gdynia | 91 : 94 (47:50) |
Liga II (2) | 16 | ??? 1977 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Start Gdynia | 80 : 66 (38:33) |
Liga II (2) | 17 | ??? 1977 (s) | ? | Zastal Zielona Góra | Zagłębie Sosnowiec | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 18 | ??? 1977 (n) | ? | Zastal Zielona Góra | Zagłębie Sosnowiec | ?? : ?? (??:??) |
RUNDA II
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga I (1) | 1 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 2 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 3 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 4 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 5 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 6 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 7 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 8 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 9 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 10 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 11 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 12 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 13 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 14 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 15 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 16 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 17 | ??? 1977 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 18 | ??? 1977 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Rocznik | Pozycja | Uwagi |
1. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
2. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
3. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
4. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
5. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
6. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
7. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
8. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
9. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
10. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
11. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
12. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
13. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
14. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
15. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Wiceprezes klubu d/s koszykówki: .........................
Kierownik zespołu: .................