Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 128: | Linia 128: | ||
=ROZGRYWKI= | =ROZGRYWKI= | ||
==RUNDA I== | ==RUNDA I== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=19%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=15%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|} | |||
==RUNDA II== | ==RUNDA II== | ||
Wersja z 16:44, 6 sie 2024
Zagłębie Sosnowiec - koszykówka - Sezon 1977/1978
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | MPkt+ | MPkt- | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (A) | 36 | ||||||
2 | Zagłębie Sosnowiec | 36 | ? | 25 | 11 | 3192 | 2882 | |
3 | 36 | |||||||
4 | 36 | |||||||
5 | 36 | |||||||
6 | 36 | |||||||
7 | 36 | |||||||
8 | 36 | |||||||
9 | 36 | |||||||
10 | 36 |
ROZGRYWKI
RUNDA I
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga I (1) | 1 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 2 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 3 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 4 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 5 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 6 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 7 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 8 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 9 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 10 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 11 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 12 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 13 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 14 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 15 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 16 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 17 | ??? 1977 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 18 | ??? 1977 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
RUNDA II
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Rocznik | Pozycja | Uwagi |
1. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
2. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
3. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
4. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
5. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
6. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
7. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
8. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
9. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
10. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
11. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
12. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
13. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
14. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
15. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Wiceprezes klubu d/s koszykówki: .........................
Kierownik zespołu: .................