Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1990/1991: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 116: | Linia 116: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21.10.1990 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|8-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|4-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 129: | Linia 129: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27.10.1990 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-3 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-3 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28.10.1990 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BUDOWLANI Toruń | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-8 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|8-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|16-14 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.11.1990 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GEDANIA Gdańsk | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|12-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|17-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-17 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.11.1990 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CZARNI Słupsk | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-8 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|11-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|18-16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23.11.1990 | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-12 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-9 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|6-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25.11.1990 | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-3 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-8 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-11 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- |
Wersja z 14:34, 3 maj 2022
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1990/1991
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA PO II RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BKS STAL Bielsko-Biała | 14 | 25 | 11 | 3 | 35 | 14 |
2 | GEDANIA Gdańsk | 14 | 24 | 10 | 4 | 31 | 22 |
3 | WISŁA Kraków | 14 | 24 | 10 | 4 | 33 | 20 |
4 | CZARNI Słupsk | 14 | 23 | 9 | 5 | 31 | 21 |
5 | KOLEJARZ Katowice | 14 | 22 | 8 | 6 | 30 | 26 |
6 | Płomień Milowice | 14 | 17 | 3 | 11 | 18 | 35 |
7 | BUDOWLANI Toruń | 14 | 17 | 3 | 11 | 13 | 36 |
8 | ŁKS Łódź | 14 | 16 | 2 | 12 | 14 | 38 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21.10.1990 | 11.00 | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 0 : 3 | 8-15 | 13-15 | 4-15 | - | - |
2 | 27.10.1990 | ? | ŁKS Łódź | Płomień Milowice | 3 : 1 | 13-15 | 15-7 | 15-3 | 15-3 | - |
3 | 28.10.1990 | ? | BUDOWLANI Toruń | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-8 | 8-15 | 16-14 | 13-15 | 15-13 |
4 | 17.11.1990 | 17.00 | Płomień Milowice | GEDANIA Gdańsk | 1 : 3 | 12-15 | 17-15 | 15-17 | 10-15 | - |
5 | 18.11.1990 | 10.00 | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 2 | 10-15 | 15-13 | 15-8 | 11-15 | 18-16 |
6 | 23.11.1990 | ??? | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-12 | 15-9 | 6-15 | 15-13 | - |
7 | 25.11.1990 | ??? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-3 | 15-8 | 15-11 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Płomień Milowice | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |