Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2008/2009: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 28: | Linia 28: | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Sławków]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|89 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MOS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|89 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|75 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Błyskawica Preczów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Skalniak Kroczyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Korona Rokitno Szlacheckie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|69 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|86 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowinice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|96 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|89 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Znicz Góra Siewierska]] | ||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|87 | ||
|} | |} | ||
Wersja z 07:02, 20 kwi 2022
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2008/2009
- 13 drużyn
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zew Kazimierz (A) | 24 | 62 | 20 | 2 | 2 | 103 | 26 |
2 | MKS Sławków (A) | 24 | 60 | 19 | 3 | 2 | 89 | 28 |
3 | Zapora Przeczyce (B) | 24 | 52 | 16 | 4 | 4 | 59 | 25 |
4 | MOS Będzin | 24 | 52 | 17 | 1 | 6 | 89 | 24 |
5 | Cyklon Rogoźnik | 24 | 45 | 14 | 3 | 7 | 75 | 40 |
6 | Błyskawica Preczów | 24 | 44 | 14 | 2 | 8 | 62 | 35 |
7 | Skalniak Kroczyce | 24 | 37 | 11 | 4 | 9 | 50 | 48 |
8 | KS Giebło | 24 | 32 | 9 | 5 | 10 | 45 | 62 |
9 | Korona Rokitno Szlacheckie | 24 | 19 | 5 | 4 | 15 | 41 | 69 |
10 | Iskra Psary | 24 | 16 | 5 | 1 | 18 | 29 | 86 |
11 | Płomień Niegowinice | 24 | 13 | 3 | 4 | 17 | 34 | 96 |
12 | Olimpia Blanowice | 24 | 12 | 3 | 3 | 18 | 25 | 89 |
12 | Znicz Góra Siewierska | 24 | 6 | 2 | 0 | 22 | 14 | 87 |
1. Zew Kazimierz (Sosnowiec) 24 62 20 2 2 103-26
2. MKS Sławków 24 60 19 3 2 89-28 10 2 0 60-11 9 1 2 29-17
3. Zapora Przeczyce 24 52 16 4 4 59-25 9 2 1 28-12 7 2 3 31-13 2 3 1 0 1 2-1
4. MOS Będzin 24 52 17 1 6 89-24 10 0 2 61-10 7 1 4 28-14 2 3 1 0 1 1-2
5. Cyklon Rogoźnik 24 45 14 3 7 75-40 8 1 3 54-18 6 2 4 21-22
6. Błyskawica Preczów 24 44 14 2 8 62-35 7 2 3 34-22 7 0 5 28-13
7. Skalniak Kroczyce 24 37 11 4 9 50-48 5 2 5 26-26 6 2 4 24-22
8. KS Giebło 24 32 9 5 10 45-62 6 3 3 29-21 3 2 7 16-41
9. Korona Rokitno Szlacheckie 24 19 5 4 15 41-69 4 2 6 26-31 1 2 9 15-38
10. Iskra Psary 24 16 5 1 18 29-86 3 1 8 20-22 2 0 10 9-64
11. Płomień Niegowonice 24 13 3 4 17 34-96 2 2 8 17-38 1 2 9 17-58
12. Olimpia Blanowice 24 12 3 3 18 25-89 3 1 8 15-33 0 2 10 10-56
13. Znicz Góra Siewierska 24 6 2 0 22 14-87 2 0 10 9-30 0 0 12 5-57
- Budowlani Ogrodzieniec wycofali się przed rozpoczęciem rozgrywek.
- Znicz Góra Siewierska wycofał się po rundzie jesiennej.