Trzy Korony Żarnowiec: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 18: | Linia 18: | ||
=Sekcja piłki nożnej= | =Sekcja piłki nożnej= | ||
==LATA 1980 - 2000=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|SEZON | |||
! WIDTH=30%|POZIOM ROZGRYWKOWY | |||
! WIDTH=5%|MIEJSCE | |||
! WIDTH=5%|MECZE | |||
! WIDTH=5%|PUNKTY | |||
! WIDTH=5%|Z | |||
! WIDTH=5%|R | |||
! WIDTH=5%|P | |||
! WIDTH=5%|BRAMKI (+) | |||
! WIDTH=5%|BRAMKI (-) | |||
! WIDTH=28%|UWAGI | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1980/1981|'''1980/1981''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1981/1982|'''1981/1982''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1982/1983|'''1982/1983''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1983/1984|'''1983/1984''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1984/1985|'''1984/1985''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1985/1986|'''1985/1986''']] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna Klasa B grupa I Olkusz - Sezon 1985/1986]] | |||
| ALIGN=center|10/10 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|80 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1986/1987|'''1986/1987''']] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna Klasa C grupa Olkusz - Sezon 1986/1987]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1987/1988|'''1987/1988''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1988/1989|'''1988/1989''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1989/1990|'''1989/1990''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1990/1991|'''1990/1991''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1991/1992|'''1991/1992''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1992/1993|'''1992/1993''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1993/1994|'''1993/1994''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1994/1995|'''1994/1995''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza (piłka nożna) - Sezon 1995/1996|'''1995/1996''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza (piłka nożna) - Sezon 1996/1997|'''1996/1997''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1997/1998|'''1997/1998''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1998/1999|'''1998/1999''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz (piłka nożna) - Sezon 1999/2000|'''1999/2000''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Lata 2000 - 2004=== | ===Lata 2000 - 2004=== |
Wersja z 07:07, 15 lut 2022
Trzy Korony Żarnowiec | |
Data powstania | ???? |
Poprzednie nazwy | ???? |
Barwy | .... |
Adres | ul........, 00-000 ???? |
Stadion | ul....., 00-000 ??? |
Hala sportowa | |
Sekcje sportowe | piłka nożna, ... |
[ Strona internetowa] |
Trzy Korony Żarnowiec
Sekcja piłki nożnej
LATA 1980 - 2000=
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | MECZE | PUNKTY | Z | R | P | BRAMKI (+) | BRAMKI (-) | UWAGI |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1980/1981 | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1981/1982 | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1982/1983 | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1983/1984 | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1984/1985 | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1985/1986 | Piłka nożna Klasa B grupa I Olkusz - Sezon 1985/1986 | 10/10 | 17 | 0 | 0 | 0 | 17 | 12 | 80 | - |
1986/1987 | Piłka nożna Klasa C grupa Olkusz - Sezon 1986/1987 | - | - | - | - | |||||
1987/1988 | ? | ? | - | - | - | - | - | - | - | - |
1988/1989 | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1989/1990 | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1990/1991 | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1991/1992 | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1992/1993 | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1993/1994 | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1994/1995 | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1995/1996 | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1996/1997 | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1997/1998 | ? | ? | - | - | - | - | - | - | - | - |
1998/1999 | ? | ? | - | - | - | - | - | - | - | - |
1999/2000 | ? | ? | - | - | - | - | - | - | - | - |
Lata 2000 - 2004
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | MECZE | PUNKTY | BRAMKI (+) | BRAMKI (-) | UWAGI |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2000/2001 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
2001/2002 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
2002/2003 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | 12/16 | 30 | 28 | 40 | 74 | - |
2003/2004 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | 15/17 | 32 | 19 | 39 | 90 | BARAŻE O UTRZYMANIE KLASY A |
Lata 2004 - 2018
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | MECZE | PUNKTY | BRAMKI (+) | BRAMKI (-) | UWAGI |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2004/2005 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2005/2006 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2006/2007 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2007/2008 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2008/2009 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2009/2010 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2010/2011 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2011/2012 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2012/2013 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2013/2014 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | AWANS |
2014/2015 | Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Kraków I | ?/? | - | - | - | - | - |
2015/2016 | Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Kraków I | ?/? | - | - | - | - | SPADEK |
2016/2017 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2017/2018 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |