Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1976/1977: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 399: | Linia 399: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21.11.1976 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-5 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22.11.1976 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WISŁA Kraków | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-8 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|6-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|16-14 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28.11.1976 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|8-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-2 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-9 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|04.12.1976 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|8-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|7-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|7-15 | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|05.12.1976 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ChKS KOMUNALNI Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|12-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|5-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|12-15 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 464: | Linia 464: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.12.1976 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|SPÓJNIA Warszawa | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|16-14 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-9 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 477: | Linia 477: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.12.1976 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|9-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-12 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-9 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.12.1976 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-4 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-12 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 503: | Linia 503: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21.12.1976 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ZAWISZA Sulechów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 2''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-11 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|2-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-4 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-11 | ||
| ALIGN=center|- | |} | ||
===TABELA PO II RUNDZIE=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Wisła Kraków | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Czarni Słupsk | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS-AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Zawisza Sulechów | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Spójnia Warszawa | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Katowice | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|ChKS Komunalni Łódź | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 18:51, 6 gru 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1976/1977
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Start Łódź | 38 | 26 | 26 | 12 | 92 | 59 |
2 | Wisła Kraków | 38 | 25 | 25 | 13 | 89 | 59 |
3 | Czarni Słupsk | 38 | 23 | 23 | 15 | 87 | 61 |
4 | Płomień Milowice | 38 | 22 | 22 | 16 | 77 | 71 |
5 | AZS-AWF Warszawa | 38 | 16 | 16 | 22 | 74 | 75 |
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Kolejarz Katowice | 38 | 22 | 22 | 16 | 77 | 60 |
7 | BKS STAL Bielsko-Biała | 38 | 19 | 19 | 19 | 77 | 72 |
8 | Zawisza Sulechów | 38 | 17 | 17 | 21 | 64 | 82 |
9 | Spójnia Warszawa (S) | 38 | 16 | 16 | 22 | 63 | 83 |
10 | ChKS Komunalni Łódź (S) | 38 | 4 | 4 | 34 | 29 | 106 |
RUNDA ZASADNICZA
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16.10.1976 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-7 | 15-4 | 12-15 | 9-15 | 15-10 |
2 | 17.10.1976 | ? | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 0 : 3 | 5-15 | 13-15 | 10-15 | - | - |
3 | 23.10.1976 | ? | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-10 | 6-15 | 14-16 | 13-15 | - |
4 | 30.10.1976 | ? | Płomień Milowice | ChKS KOMUNALNI Łódź | 3 : 1 | 15-8 | 15-5 | 14-16 | 15-13 | - |
5 | 31.10.1976 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 0 : 3 | 7-15 | 1-15 | 12-15 | - | - |
6 | 06.11.1976 | ? | AZS AWF Warszawa | Płomień Milowice | 0 : 3 | 10-15 | 8-15 | 8-15 | - | - |
7 | 07.11.1976 | ? | SPÓJNIA Warszawa | Płomień Milowice | 2 : 3 | 14-16 | 18-16 | 15-10 | 14-16 | 11-15 |
8 | 13.11.1976 | ? | Płomień Milowice | ZAWISZA Sulechów | 3 : 1 | 15-6 | 15-5 | 11-15 | 15-8 | - |
9 | 14.11.1976 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 2 | 15-11 | 11-15 | 15-6 | 8-15 | 15-9 |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Start Łódź | 9 | 8 | 8 | 1 | 26 | 7 |
2 | Wisła Kraków | 9 | 7 | 7 | 2 | 21 | 10 |
3 | Płomień Milowice | 9 | 7 | 7 | 2 | 23 | 13 |
4 | Czarni Słupsk | 9 | 5 | 5 | 4 | 20 | 14 |
5 | AZS-AWF Warszawa | 9 | 4 | 4 | 5 | 16 | 18 |
6 | Spójnia Warszawa | 9 | 4 | 4 | 5 | 17 | 21 |
7 | Kolejarz Katowice | 9 | 4 | 4 | 5 | 14 | 18 |
8 | BKS STAL Bielsko-Biała | 9 | 3 | 3 | 6 | 15 | 21 |
9 | Zawisza Sulechów | 9 | 2 | 2 | 7 | 11 | 23 |
10 | ChKS Komunalni Łódź | 9 | 1 | 1 | 8 | 8 | 26 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 21.11.1976 | ? | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 1 : 3 | 15-5 | 13-15 | 13-15 | 13-15 | - |
11 | 22.11.1976 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 1 | 15-8 | 6-15 | 16-14 | 15-7 | - |
12 | 28.11.1976 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 1 | 8-15 | 15-2 | 15-9 | 15-10 | - |
13 | 04.12.1976 | ? | START Łódź | Płomień Milowice | 2 : 3 | 15-10 | 8-15 | 7-15 | 15-13 | 7-15 |
14 | 05.12.1976 | ? | ChKS KOMUNALNI Łódź | Płomień Milowice | 0 : 3 | 12-15 | 5-15 | 12-15 | - | - |
15 | 11.12.1976 | ? | Płomień Milowice | SPÓJNIA Warszawa | 3 : 0 | 15-10 | 16-14 | 15-9 | - | - |
16 | 12.12.1976 | ? | Płomień Milowice | AZS AWF Warszawa | 3 : 1 | 9-15 | 15-13 | 15-12 | 15-9 | - |
17 | 18.12.1976 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-7 | 15-4 | 15-12 | - | - |
18 | 21.12.1976 | ? | ZAWISZA Sulechów | Płomień Milowice | 3 : 2 | 12-15 | 15-11 | 2-15 | 15-4 | 15-11 |
TABELA PO II RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Start Łódź | 18 | 16 | 16 | 2 | 52 | 18 |
2 | Wisła Kraków | 18 | 13 | 13 | 5 | 42 | 22 |
3 | Płomień Milowice | 18 | 13 | 13 | 8 | 41 | 27 |
4 | Czarni Słupsk | 18 | 11 | 11 | 7 | 42 | 25 |
5 | AZS-AWF Warszawa | 18 | 9 | 9 | 9 | 37 | 31 |
6 | Zawisza Sulechów | 18 | 8 | 8 | 10 | 30 | 40 |
7 | BKS STAL Bielsko-Biała | 18 | 7 | 7 | 11 | 32 | 42 |
8 | Spójnia Warszawa | 18 | 5 | 5 | 13 | 27 | 44 |
9 | Kolejarz Katowice | 18 | 5 | 5 | 13 | 23 | 41 |
10 | ChKS Komunalni Łódź | 18 | 2 | 2 | 16 | 14 | 51 |