Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1935/1936: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 3: | Linia 3: | ||
*[[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | *[[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | ||
[['''UWAGA''']] | |||
[[W chwili obecnej brak informacji na temt składu tej grupy oraz jej rozgrywek.]] Jedno co jest wiadomo to to że istniała na co dowodem jest istnienie w sezonie 1935/1936 [[Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1935/1936|Grupy II w sosnowieckiej/zagłębiowskiej Klasie C]]. | |||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-------]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-------]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-------]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
[[ | |- | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-------]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-------]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-------]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-------]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} |
Wersja z 21:57, 17 mar 2021
- Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1935/1936
- Podokręg Sosnowiec 1928 - 1937 (Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej)
- Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
W chwili obecnej brak informacji na temt składu tej grupy oraz jej rozgrywek. Jedno co jest wiadomo to to że istniała na co dowodem jest istnienie w sezonie 1935/1936 Grupy II w sosnowieckiej/zagłębiowskiej Klasie C.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ------- | 12 | ||||||
2 | ------- | 12 | ||||||
3 | ------- | 12 | ||||||
4 | ------- | 12 | ||||||
5 | ------- | 12 | ||||||
6 | ------- | 12 | ||||||
7 | ------- | 12 |