Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 20) 29.11.2019: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 52: | Linia 52: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 20 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 65: | Linia 65: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[30 listopada]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:1 ''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[30 listopada]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (b) | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:3''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[30 listopada]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1''' (0:0) | ||
|- 7 | |- 7 | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[30 listopada]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:2 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[1 grudnia]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[1 grudnia]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[1 grudnia]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (s) | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:2 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[1 grudnia]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (b) | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:0''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
Wersja z 08:36, 27 sie 2020
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (1:0) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 20: 29 listopada 2019 (piątek, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Wojciech Krztoń (Olsztyn) - Krystian Mucha (Olsztyn), Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz). Techniczny: Michalina Diakow (Konin) |
13. Krystian Stępniowski
7. Tomasz Nawotka
17. Kacper Radkowski
66. Płamen Kraczunow
27. Rafał Grzelak
11. Patryk Mularczyk (72' 9. Mateusz Szwed)
21. Tomasz Hołota44'
6. Bartłomiej Babiarz
8. Szymon Pawłowski (86' 77. Błażej Radwanek)
30. Patryk Małecki
99. Fabian Piasecki 65'
Trener: Dariusz Dudek
22. Karol Dybowski
23. Marcin Wasielewski 56'
96. Przemysław Szarek
77. Artem Putiwcew
91. Paweł Oleksy 84'
24. Ernest Terpiłowski (59' 33. Michał Orzechowski)
5. Vlastimir Jovanović
4. Piotr Włazło 27' (78' 11. Patrik Misak)
10. Florin Purece
7. Roman Gergel
9. Matej Jelić (46' 21. Vladislavs Gutkovskis)
Trener: Trener: Waldemar Piątek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
POZOSTAŁE MECZE 20 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 30 listopada 2019 | Stal Mielec | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2:1 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 30 listopada 2019 | Chojniczana Chojnice | Olimpia Grudziądz (b) | 1:3 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 30 listopada 2019 | Sandecja Nowy Sącz | Puszcza Niepołomice | 0:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 30 listopada 2019 | GKS 1962 Jastrzębie | Stomil Olsztyn | 1:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 1 grudnia 2019 | Warta Poznań | Wigry Suwałki | 3:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 1 grudnia 2019 | Odra Opole | GKS Tychy | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 1 grudnia 2019 | Chrobry Głogów | Miedź Legnica (s) | 0:2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 1 grudnia 2019 | Radomiak Radom (b) | GKS Bełchatów (b) | 2:0 (1:0) |
TABELA PO 3 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
18 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK