Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 136: | Linia 136: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|06.11.1971 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|START II Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 148: | Linia 148: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|07.11.1971 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|START II Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 159: | Linia 159: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13.11.1971 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|BAILDON Katowice | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|14.11.1971 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BAILDON Katowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20.11.1971 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|LEN Żyrardow | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 185: | Linia 195: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21.11.1971 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|LEN Żyrardow | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 198: | Linia 207: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27.11.1971 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|20-18 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|28.11.1971 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 211: | Linia 231: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|04.12.1981 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 224: | Linia 243: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|05.12.1981 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 237: | Linia 255: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.12.1971 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12.12.1971 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|18.12.1971 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|ZAWISZA Sulechów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|19.12.1971 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|ZAWISZA Sulechów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 11:19, 11 gru 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1971/1972
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Płomień Milowice | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 06.11.1971 | ? | START II Łódź | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
1 | 07.11.1971 | ? | START II Łódź | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
2 | 13.11.1971 | ? | Płomień Milowice | BAILDON Katowice | 3 : 0 | 15-9 | 15-3 | 16-14 | - | - |
2 | 14.11.1971 | ? | Płomień Milowice | BAILDON Katowice | 3 : 0 | 15-4 | 15-7 | 15-10 | - | - |
3 | 20.11.1971 | ? | LEN Żyrardow | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
3 | 21.11.1971 | ? | LEN Żyrardow | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
4 | 27.11.1971 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 0 | 15-11 | 20-18 | 15-12 | - | - |
4 | 28.11.1971 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
5 | 04.12.1981 | ? | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
5 | 05.12.1981 | ? | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
6 | 11.12.1971 | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 0 | 15-5 | 15-3 | 15-6 | - | - |
6 | 12.12.1971 | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 0 | 16-14 | 15-6 | 15-12 | - | - |
7 | 18.12.1971 | ? | ZAWISZA Sulechów | Płomień Milowice | 1 : 3 | 11-15 | 16-14 | 6-15 | 11-15 | - |
7 | 19.12.1971 | ? | ZAWISZA Sulechów | Płomień Milowice | 0 : 3 | 10-15 | 9-15 | 7-15 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Płomień Milowice | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
2 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
10 | ???? 1971 | ??? | Płomień Sosnowiec | Kolejarz Katowice | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
11 | ???? 1971 | ??? | Płomień Sosnowiec | Kolejarz Katowice | 3 : 0 | - | - | - | - | - |