Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1975/1976: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1975/1976”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1975/1976 | Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1975/1976 | ||
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2018/2019 | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Preczów]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|77 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|160 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy|Łazowianka II Łazy]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|113 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz]] (Sosnowiec) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|83 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|93 | |||
|} | |||
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018 | |||
6. | |||
7. Gmina II Psary 28 37 11 4 13 76-88 | |||
8. Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 28 36 11 3 14 54-93 | |||
9. Jedność Strzyżowice 28 34 10 4 14 43-68 | |||
10. Unia II Dąbrowa Górnicza 28 32 8 8 12 54-61 | |||
11. KS Wysoka (k. Sosnowca) 28 28 8 4 16 42-72 | |||
12. JSP Warta Zawiercie 28 26 7 5 16 42-87 | |||
13. Strażak Nowa Wieś 28 25 7 4 17 35-74 | |||
14. KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 28 22 6 4 18 38-82 | |||
15. | |||
AKS Niwka II Sosnowiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. | |||
Olimpia Włodowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane. | |||
[[NIE DOTYCZY]] | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 3''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[JSP Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Mydlice]] | |||
| ALIGN=center|[[Gmina Psary|Gmina II Psary]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 5''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Niegowoniczki 2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 10''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[UKS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
*Mecz pomiedzy drużynami UKS Sławków -Promień Strzemieszyce Małe 2 września, 17:00 nie odbył się | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[JSP Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 6''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Mydlice]] | |||
| ALIGN=center|'''7 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|[[UKS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|'''6 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[Gmina Psary|Gmina II Psary]] | |||
| ALIGN=center|[[Niegowoniczki 2018]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Niegowoniczki 2018]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 7''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Mydlice]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[UKS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|[[Gmina II Psary]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 2''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria:Klasa B|Sezon 2017/2018]] | |||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 2017/2018]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie ósmego poziomu|Sezon 2017/2018]] | |||
[[Kategoria:Sezon 2017/2018|Klasa B]] |
Wersja z 20:44, 28 mar 2020
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1975/1976
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2018/2019
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Preczów | 28 | 77 | 25 | 2 | 1 | 160 | 29 |
2 | Łazowianka II Łazy | 28 | 60 | 19 | 3 | 6 | 113 | 53 |
3 | KS Giebło | 28 | 57 | 18 | 3 | 7 | 68 | 38 |
4 | Zew Kazimierz (Sosnowiec) | 28 | 57 | 17 | 6 | 5 | 71 | 32 |
5 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 28 | 48 | 15 | 3 | 10 | 76 | 65 |
6 | Zagłębiak Tucznawa | 28 | 46 | 14 | 4 | 10 | 83 | 49 |
7 | [[]] | 28 | ||||||
8 | [[]] | 28 | ||||||
9 | [[]] | 28 | ||||||
10 | [[]] | 28 | ||||||
11 | [[]] | 28 | ||||||
12 | [[]] | 28 | ||||||
13 | [[]] | 28 | ||||||
14 | [[]] | 28 | ||||||
15 | AKS II Niwka | 28 | 16 | 5 | 1 | 22 | 29 | 93 |
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018
6.
7. Gmina II Psary 28 37 11 4 13 76-88
8. Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 28 36 11 3 14 54-93
9. Jedność Strzyżowice 28 34 10 4 14 43-68
10. Unia II Dąbrowa Górnicza 28 32 8 8 12 54-61
11. KS Wysoka (k. Sosnowca) 28 28 8 4 16 42-72
12. JSP Warta Zawiercie 28 26 7 5 16 42-87
13. Strażak Nowa Wieś 28 25 7 4 17 35-74
14. KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 28 22 6 4 18 38-82
15.
AKS Niwka II Sosnowiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Olimpia Włodowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | Zew Kazimierz | Sarmacja II Będzin | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | Strażak Nowa Wieś | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 5 : 3 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | JSP Warta Zawiercie | Jedność Strzyżowice | 2 : 2 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | KS Mydlice | Gmina II Psary | 2 : 5 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | Niegowoniczki 2018 | Zagłębiak Tucznawa | 0 : 10 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | UKS Sławków | Promień Strzemieszyce Małe | ? : ? (?:?) |
- Mecz pomiedzy drużynami UKS Sławków -Promień Strzemieszyce Małe 2 września, 17:00 nie odbył się
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | JSP Warta Zawiercie | Zew Kazimierz | 0 : 6 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | KS Mydlice | 7 : 2 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | Sarmacja II Będzin | Strażak Nowa Wieś | 1 : 2 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | Zagłębiak Tucznawa | UKS Sławków | 6 : 0 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 11.00 | Jedność Strzyżowice | Promień Strzemieszyce Małe | 1 : 3 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | Gmina II Psary | Niegowoniczki 2018 | 3 : 2 (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Zew Kazimierz | Jedność Strzyżowice | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Strażak Nowa Wieś | Warta Zawiercie | 5 : 0 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Niegowoniczki 2018 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 0 : 7 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | KS Mydlice | Sarmacja II Będzin | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Zagłębiak Tucznawa | Promień Strzemieszyce Małe | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | UKS Sławków | Gmina II Psary | 5 : 2 (?:?) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |