Piłka nożna: Liga III, Grupa VI - Sezon 1983/1984: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Liga III, Grupa VI - Sezon 1983/1984 | '''Piłka nożna: Liga III, Grupa VI - Sezon 1983/1984''' | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] (M) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] (II) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#CD853 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] (III) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] (S) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] (S) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1983/1984]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1983/1984]] |
Wersja z 15:32, 18 kwi 2020
Piłka nożna: Liga III, Grupa VI - Sezon 1983/1984
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [[]] (M) | 15 | - | - | - | - | - | - |
2 | [[]] (II) | 15 | - | - | - | - | - | - |
3 | [[]] (III) | 15 | - | - | - | - | - | - |
4 | [[]] | 15 | - | - | - | - | - | - |
5 | [[]] | 15 | - | - | - | - | - | - |
6 | [[]] | 15 | - | - | - | - | - | - |
7 | [[]] | 15 | - | - | - | - | - | - |
8 | [[]] | 15 | - | - | - | - | - | - |
9 | [[]] | 15 | - | - | - | - | - | - |
10 | [[]] | 15 | - | - | - | - | - | - |
11 | [[]] | 15 | - | - | - | - | - | - |
12 | [[]] | 15 | - | - | - | - | - | - |
13 | [[]] | 15 | - | - | - | - | - | - |
14 | [[]] | 15 | - | - | - | - | - | - |
15 | [[]] (S) | 15 | - | - | - | - | - | - |
16 | [[]] (S) | 15 | - | - | - | - | - | - |