Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1971/1972 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1971/1972 | ||
==Tabela końcowa== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] (M) | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|241 | |||
| ALIGN=center|109 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Baildon Katowice]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|215 | |||
| ALIGN=center|123 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Naprzód Janów]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|180 | |||
| ALIGN=center|134 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Katowice]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|145 | |||
| ALIGN=center|139 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ŁKS Łódź]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|133 | |||
| ALIGN=center|118 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|175 | |||
| ALIGN=center|182 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Bydgoszcz]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|175 | |||
| ALIGN=center|167 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pomorzanin Toruń]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|148 | |||
| ALIGN=center|187 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|125 | |||
| ALIGN=center|180 | |||
|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec]]''' (S) | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|108 | |||
| ALIGN=center|193 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Oświęcim]] (S) | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|99 | |||
| ALIGN=center|220 | |||
|} | |||
=='''KADRA'''== | =='''KADRA'''== |
Wersja z 14:27, 5 lip 2017
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1971/1972
Tabela końcowa
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podhale Nowy Targ (M) | 40 | 68 | 0 | 0 | 0 | 241 | 109 |
2 | Baildon Katowice | 40 | 63 | 0 | 0 | 0 | 215 | 123 |
3 | Naprzód Janów | 40 | 52 | 0 | 0 | 0 | 180 | 134 |
4 | GKS Katowice | 40 | 44 | 0 | 0 | 0 | 145 | 139 |
5 | ŁKS Łódź | 40 | 42 | 0 | 0 | 0 | 133 | 118 |
6 | Legia Warszawa | 40 | 41 | 0 | 0 | 0 | 175 | 182 |
7 | Polonia Bydgoszcz | 40 | 39 | 0 | 0 | 0 | 175 | 167 |
8 | Pomorzanin Toruń | 40 | 30 | 0 | 0 | 0 | 148 | 187 |
9 | GKS Tychy | 40 | 26 | 0 | 0 | 0 | 125 | 180 |
10 | Zagłębie Sosnowiec (S) | 40 | 22 | 0 | 0 | 0 | 108 | 193 |
11 | Unia Oświęcim (S) | 40 | 11 | 0 | 0 | 0 | 99 | 220 |
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | 25 września 1971 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | GKS Tychy | 6 : 2 (2:2, 1:0, 3:0) |
I Liga | 2 | 26 września 1971 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | GKS Tychy | 2 : 4 (1:0, 0:2, 1:2) |
I Liga | 3 | 2 października 1971 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Unia Oświęcim | 6 : 2 (2:1, 2:0, 2:1) |
I Liga | 4 | 3 października 1971 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Unia Oświęcim | 3 : 2 (2:0, 1:1, 0:1) |
I Liga | 5 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 6 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 7 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 8 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 9 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 11 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 12 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 13 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 14 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 15 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 16 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 17 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 18 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 19 | ??? ??? (s) | ??? | Pomorzanin Toruń | Zagłębie Sosnowiec | 4 : 6 (4:1, 0:3, 0:2) |
I Liga | 20 | ??? ??? (n) | ??? | Pomorzanin Toruń | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 1 (1:0, 1:0, 3:1) |
Tabela po I rundzie
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baildon Katowice (M) | 20 | 32 | 0 | 0 | 0 | 241 | 109 |
2 | Podhale Nowy Targ | 20 | 31 | 0 | 0 | 0 | 215 | 123 |
3 | Naprzód Janów | 20 | 28 | 0 | 0 | 0 | 180 | 134 |
4 | Legia Warszawa | 20 | 25 | 0 | 0 | 0 | 145 | 139 |
5 | GKS Katowice | 20 | 24 | 0 | 0 | 0 | 133 | 118 |
6 | ŁKS Łódź | 20 | 20 | 0 | 0 | 0 | 175 | 182 |
7 | Polonia Bydgoszcz | 20 | 17 | 0 | 0 | 0 | 175 | 167 |
8 | Pomorzanin Toruń | 20 | 17 | 0 | 0 | 0 | 148 | 187 |
9 | Zagłębie Sosnowiec (S) | 20 | 12 | 0 | 0 | 0 | 125 | 180 |
10 | GKS Tychy (S) | 20 | 10 | 0 | 0 | 0 | 108 | 193 |
11 | Unia Oświęcim (S) | 20 | 4 | 0 | 0 | 0 | 99 | 220 |
Spadek z I Ligi: Zagłębie Sosnowiec i Unia Oświęcim