MKS "Dwójka" Zawiercie (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017 - III Liga''' | '''[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017 - III Liga''' | ||
'''[[Płomień Sosnowiec]] (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017 - III Liga''' | |||
http://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10 | http://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10 | ||
==ROZGRYWKI== | =ROZGRYWKI ZASADNICZE= | ||
==ETAP I== | |||
===RUNDA I=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[25 września]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|26:24 | |||
| ALIGN=center|19:25 | |||
| ALIGN=center|25:23 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|UKS Spartakus Zabrze | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|23:25 | |||
| ALIGN=center|20:25 | |||
| ALIGN=center|20:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[9 października]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|SMS Sokół Chorzów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:14 | |||
| ALIGN=center|25:20 | |||
| ALIGN=center|28:26 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|AZS Politechnika Częstochowska | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|25:18 | |||
| ALIGN=center|23:25 | |||
| ALIGN=center|23:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[23 października]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|KPKS Halemba | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:18 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|25:13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|UKS Net Piekary Śląskie | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:16 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|25:15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|17:25 | |||
| ALIGN=center|27:29 | |||
| ALIGN=center|25:23 | |||
| ALIGN=center|25:14 | |||
| ALIGN=center|7:15 | |||
|} | |||
===RUNDA II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[10 listopada]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|28:26 | |||
| ALIGN=center|25:20 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[20 listopada]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|UKS Spartakus Zabrze | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:20 | |||
| ALIGN=center|25:19 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[15 grudnia]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.30 | |||
| ALIGN=center|SMS Sokół Chorzów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|14:25 | |||
| ALIGN=center|20:25 | |||
| ALIGN=center|21:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[4 grudnia]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|15.30 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS Politechnika Częstochowska | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|17:25 | |||
| ALIGN=center|16:25 | |||
| ALIGN=center|28:26 | |||
| ALIGN=center|26:24 | |||
| ALIGN=center|15:12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[10 grudnia]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|KPKS Halemba | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|22:25 | |||
| ALIGN=center|26:24 | |||
| ALIGN=center|22:25 | |||
| ALIGN=center|24:26 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[17 grudnia]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|UKS Net Piekary Śląskie | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|17:25 | |||
| ALIGN=center|26:24 | |||
| ALIGN=center|25:20 | |||
| ALIGN=center|21:25 | |||
| ALIGN=center|8:15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[16 grudnia]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|25:17 | |||
| ALIGN=center|25:20 | |||
| ALIGN=center|20:25 | |||
| ALIGN=center|25:17 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==TABELA KOŃCOWA I ETAPU== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z (3) | |||
! WIDTH=6%|Z (2) | |||
! WIDTH=6%|P (1) | |||
! WIDTH=6%|P (0) | |||
! WIDTH=6%|Sety (+) | |||
! WIDTH=6%|Sety (-) | |||
! WIDTH=6%|Pkt (+) | |||
! WIDTH=6%|Pkt (-) | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|SPS AZS Politechnika Częstochowska | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS Spartakus Zabrze | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|KPKS Halemba | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS Net Piekary Śląskie | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|SMS Sokół Chorzów | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|} | |||
==ETAP II== | |||
===RUNDA I=== | |||
===RUNDA II=== | |||
==TABELA KOŃCOWA II ETAPU== | |||
[[Tabela do przepisania]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z (3) | |||
! WIDTH=6%|Z (2) | |||
! WIDTH=6%|P (1) | |||
! WIDTH=6%|P (0) | |||
! WIDTH=6%|Sety (+) | |||
! WIDTH=6%|Sety (-) | |||
! WIDTH=6%|Pkt (+) | |||
! WIDTH=6%|Pkt (-) | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|SPS AZS Politechnika Częstochowska | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS Spartakus Zabrze | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|KPKS Halemba | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS Net Piekary Śląskie | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|SMS Sokół Chorzów | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|} | |||
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt - | |||
1 KS Burza MOSiR Mikołów 14 39 14 42 11 1246 924 | |||
2 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 14 30 10 34 17 1172 1084 | |||
3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 14 21 8 30 28 1255 1258 | |||
4 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 14 20 6 26 28 1132 1186 | |||
5 UKS Spartakus Zabrze 14 15 6 21 31 1113 1139 | |||
6 MKS Imielin 14 15 4 22 32 1112 1141 | |||
7 SPS AZS Politechnika Częstochowska 14 15 4 21 33 998 1183 | |||
8 GS UKS Krzanowice 14 13 4 15 31 891 1004 | |||
=ROZGRYWKI TURNIEJOWE= | |||
==TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY== | |||
==TURNIEJ FINAŁOWY== | |||
===RUNDA I=== | ===RUNDA I=== |
Wersja z 10:51, 6 maj 2017
MKS "Dwójka" Zawiercie (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017 - III Liga Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017 - III Liga
http://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10
ROZGRYWKI ZASADNICZE
ETAP I
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 września 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | MKS Dąbrowa Górnicza II | 3 : 1 | 26:24 | 19:25 | 25:23 | 25:21 | - |
2 | 1 października 2016 | 17.00 | UKS Spartakus Zabrze | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 23:25 | 20:25 | 20:25 | - | - |
3 | 9 października 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SMS Sokół Chorzów | 3 : 0 | 25:14 | 25:20 | 28:26 | - | - |
4 | 16 października 2016 | 11.00 | AZS Politechnika Częstochowska | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 18:25 | 25:18 | 23:25 | 23:25 | - |
5 | 23 października 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | KPKS Halemba | 3 : 0 | 25:18 | 25:21 | 25:13 | - | - |
6 | 30 października 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | UKS Net Piekary Śląskie | 3 : 0 | 25:16 | 25:21 | 25:15 | - | - |
7 | 5 listopada 2016 | 16.00 | MKS "Dwójka" Zawiercie | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 17:25 | 27:29 | 25:23 | 25:14 | 7:15 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 10 listopada 2016 | 18.30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 28:26 | 25:20 | 25:21 | - | - |
9 | 20 listopada 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | UKS Spartakus Zabrze | 3 : 0 | 25:20 | 25:19 | 25:21 | - | - |
10 | 15 grudnia 2016 | 17.30 | SMS Sokół Chorzów | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 14:25 | 20:25 | 21:25 | - | - |
11 | 4 grudnia 2016 | 15.30 | Płomień Sosnowiec | AZS Politechnika Częstochowska | 3 : 2 | 17:25 | 16:25 | 28:26 | 26:24 | 15:12 |
12 | 10 grudnia 2016 | 17.00 | KPKS Halemba | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 22:25 | 26:24 | 22:25 | 24:26 | - |
13 | 17 grudnia 2016 | 17.00 | UKS Net Piekary Śląskie | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 17:25 | 26:24 | 25:20 | 21:25 | 8:15 |
14 | 16 grudnia 2016 | 18.30 | Płomień Sosnowiec | MKS "Dwójka" Zawiercie | 3 : 1 | 25:17 | 25:20 | 20:25 | 25:17 | - |
TABELA KOŃCOWA I ETAPU
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) | Pkt (+) | Pkt (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 14 | 36 | 10 | 3 | 0 | 1 | 39 | 13 | 0000 | 0000 |
2 | MKS Dąbrowa Górnicza II | 14 | 29 | ? | ? | ? | ? | 35 | 19 | 0000 | 0000 |
3 | SPS AZS Politechnika Częstochowska | 14 | 27 | 8 | 0 | 3 | 3 | 31 | 21 | 0000 | 0000 |
4 | UKS Spartakus Zabrze | 14 | 22 | 6 | 2 | 0 | 6 | 26 | 23 | 0000 | 0000 |
5 | KPKS Halemba | 14 | 22 | 7 | 0 | 1 | 6 | 25 | 25 | 0000 | 0000 |
6 | MKS "Dwójka" Zawiercie | 14 | 15 | 4 | 1 | 1 | 8 | 22 | 31 | 0000 | 0000 |
7 | UKS Net Piekary Śląskie | 14 | 9 | 2 | 0 | 3 | 9 | 14 | 37 | 0000 | 0000 |
8 | SMS Sokół Chorzów | 14 | 8 | 2 | 1 | 0 | 11 | 13 | 36 | 0000 | 0000 |
ETAP II
RUNDA I
RUNDA II
TABELA KOŃCOWA II ETAPU
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) | Pkt (+) | Pkt (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 14 | 36 | 10 | 3 | 0 | 1 | 39 | 13 | 0000 | 0000 |
2 | MKS Dąbrowa Górnicza II | 14 | 29 | ? | ? | ? | ? | 35 | 19 | 0000 | 0000 |
3 | SPS AZS Politechnika Częstochowska | 14 | 27 | 8 | 0 | 3 | 3 | 31 | 21 | 0000 | 0000 |
4 | UKS Spartakus Zabrze | 14 | 22 | 6 | 2 | 0 | 6 | 26 | 23 | 0000 | 0000 |
5 | KPKS Halemba | 14 | 22 | 7 | 0 | 1 | 6 | 25 | 25 | 0000 | 0000 |
6 | MKS "Dwójka" Zawiercie | 14 | 15 | 4 | 1 | 1 | 8 | 22 | 31 | 0000 | 0000 |
7 | UKS Net Piekary Śląskie | 14 | 9 | 2 | 0 | 3 | 9 | 14 | 37 | 0000 | 0000 |
8 | SMS Sokół Chorzów | 14 | 8 | 2 | 1 | 0 | 11 | 13 | 36 | 0000 | 0000 |
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 KS Burza MOSiR Mikołów 14 39 14 42 11 1246 924
2 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 14 30 10 34 17 1172 1084
3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 14 21 8 30 28 1255 1258
4 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 14 20 6 26 28 1132 1186
5 UKS Spartakus Zabrze 14 15 6 21 31 1113 1139
6 MKS Imielin 14 15 4 22 32 1112 1141
7 SPS AZS Politechnika Częstochowska 14 15 4 21 33 998 1183
8 GS UKS Krzanowice 14 13 4 15 31 891 1004
ROZGRYWKI TURNIEJOWE
TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY
TURNIEJ FINAŁOWY
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 września 2016 | ??? | Płomień Sosnowiec | MKS Dąbrowa Górnicza II | 3 : 1 | 26:24 | 19:25 | 25:23 | 25:21 | - |
2 | ???? 2016 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | ???? 2016 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ???? 2016 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 2016 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 2016 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | 5 listopada 2016 | ??? | Płomień Sosnowiec | MKS "Dwójka" Zawiercie | 2 : 3 | 17:25 | 27:29 | 25:23 | 25:14 | 7:15 |
1 2016-09-24 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Net Piekary Śląskie 1:3 (22:25, 21:25, 25:21, 23:25)
2 2016-10-02 KPKS Halemba - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (24:26, 19:25, 17:25)
3 2016-10-08 MKS Dwójka Zawiercie - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (19:25, 22:25, 19:25)
4 2016-10-15 UKS Spartakus Zabrze - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:17, 25:14, 25:22)
5 2016-10-23 MKS Dwójka Zawiercie - SMS Sokół Chorzów 3:1 (25:17, 24:26, 25:20, 25:11)
6 2016-10-29 SPS AZS Politechnika Częstochowska - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:16, 25:16, 25:17)
7 2016-11-05 MKS Dwójka Zawiercie - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (17:25, 27:29, 25:23, 25:14, 7:15)
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
10 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
11 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
12 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
13 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
14 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 2016-11-12 UKS Net Piekary Śląskie - MKS Dwójka Zawiercie 2:3 (14:25, 25:16, 25:16, 24:26, 13:15)
9 2016-11-19 MKS Dwójka Zawiercie - KPKS Halemba 1:3 (25:15, 23:25, 18:25, 17:25)
10 2016-11-26 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:23, 17:25, 25:19, 25:13)
11 2016-12-03 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:22, 25:21, 25:14)
12 2016-12-10 SMS Sokół Chorzów - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (4:25, 26:24, 14:25, 15:25)
13 2016-12-17 MKS Dwójka Zawiercie - SPS AZS Politechnika Częstochowska 1:3 (17:25, 25:22, 20:25, 18:25)
14 2016-12-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:17, 25:20, 20:25, 25:17)
Tabela
Grupa 2
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 14 36 13 39 13 1220 1085
2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 14 29 10 35 19 1228 1091
3 SPS AZS Politechnika Częstochowska 14 27 8 31 21 1173 1054
4 UKS Spartakus Zabrze 14 22 8 26 23 1095 995
5 KPKS Halemba 14 22 7 25 25 1102 1106
6 MKS Dwójka Zawiercie 14 15 5 22 31 1123 1152
7 UKS Net Piekary Śląskie 14 9 2 14 37 1008 1172
8 SMS Sokół Chorzów 14 8 3 13 36 853 1147