KS Giebło: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 20: | Linia 20: | ||
*[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2013/2014|'''Sezon 2013/2014''']] | *[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2013/2014|'''Sezon 2013/2014''']] | ||
===Lata 2000 - 2017=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=24%|SEZON | |||
! WIDTH=40%|POZIOM ROZGRYWKOWY | |||
! WIDTH=12%|MIEJSCE | |||
! WIDTH=24%|UWAGI | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2000/2001|'''2000/2001''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2001/2002|'''2001/2002''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2002/2003|'''2002/2003''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2003/2004|'''2003/2004''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2004/2005|'''2004/2005''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2005/2006|'''2005/2006''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2006/2007|'''2006/2007''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2007/2008|'''2007/2008''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2008/2009|'''2008/2009''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2009/2010|'''2009/2010''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2010/2011|'''2010/2011''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2011/2012|'''2011/2012''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2012/2013|'''2012/2013''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2013/2014|'''Sezon 2013/2014''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|'''2014/2015''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|'''2015/2016''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło (piłka nożna) - Sezon 2016/2017|'''2016/2017''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==Bibliografia== | ==Bibliografia== |
Wersja z 13:57, 28 kwi 2017
Klub Sportowy Giebło
Rok założenia: 2002
Barwy: pomarańczowe
Adres: Częstochowska 51, 42-440 Ogrodzieniec
Stadion: Stadion Miejski w Gieble
pojemność - 300 miejsc (100 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 65 m
Sekcja piłki nożnej
.................................. .................................. .................................. ..................................
Sezony piłkarskie
Lata 2000 - 2017
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | UWAGI |
---|---|---|---|
2000/2001 | ? | ? | - |
2001/2002 | ? | ? | - |
2002/2003 | ? | ? | - |
2003/2004 | ? | ? | - |
2004/2005 | ? | ? | - |
2005/2006 | ? | ? | - |
2006/2007 | ? | ? | - |
2007/2008 | ? | ? | - |
2008/2009 | ? | ? | - |
2009/2010 | ? | ? | - |
2010/2011 | ? | ? | - |
2011/2012 | ? | ? | - |
2012/2013 | ? | ? | - |
Sezon 2013/2014 | ? | ? | - |
2014/2015 | ? | ? | - |
2015/2016 | ? | ? | - |
2016/2017 | ? | ? | - |