Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2016/2017: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „1. Promień Przeginia 15 33 10 3 2 46-29 2. Strażak Przybysławice 15 31 10 1 4 54-17 3. Przebój II Wolbrom 15 27 9 0 6 34-37 4. P...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
8. Wielmożanka Wielmoża 15 24 8 0 7 48-41 | 8. Wielmożanka Wielmoża 15 24 8 0 7 48-41 | ||
Linia 31: | Linia 16: | ||
16. Strumyk Zarzecze 14 4 1 1 12 18-72 | 16. Strumyk Zarzecze 14 4 1 1 12 18-72 | ||
==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WITH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Promień Przeginia (A) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Strażak Przybysławice (A) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przebój Wolbrom|Przebój II Wolbrom]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Prądnik Sułoszowa | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Legion Bydlin]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (B) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} |
Wersja z 21:14, 10 lut 2017
8. Wielmożanka Wielmoża 15 24 8 0 7 48-41
9. Olimpia Łobzów 15 24 7 3 5 46-31
10. Unia Jaroszowiec 15 21 6 3 6 36-38
11. Centuria Chechło 15 18 5 3 7 39-49
12. Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 15 16 5 1 9 20-42
13. Piliczanka II Pilica 14 15 3 6 5 28-28
14. Błysk Zederman 15 13 4 1 10 34-46
15. Laskowianka Laski 15 12 4 0 11 34-48
16. Strumyk Zarzecze 14 4 1 1 12 18-72
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Promień Przeginia (A) | 15 | 33 | 10 | 3 | 2 | 46 | 29 |
2 | Strażak Przybysławice (A) | 15 | 31 | 10 | 1 | 4 | 54 | 17 |
3 | Przebój II Wolbrom | 15 | 27 | 9 | 0 | 6 | 34 | 37 |
4 | Prądnik Sułoszowa | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 35 | 29 |
5 | Legion Bydlin | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 43 | 29 |
6 | Pilica Wierbka | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 33 | 26 |
7 | Trzy Korony Żarnowiec | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 48 | 34 |
8 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (B) | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |