VI Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (09.04-15.04.2007): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
VI Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (17.04-23.04.2007) | VI Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (17.04-23.04.2007) | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 10: | Linia 11: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Bilińska Beata | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Błaszczyk Mirosław Jacek | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Cebulski Grzegorz | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Chór Męski Oktoich z Wrocławia | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Jcrsiecka-Bury Urszula | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Kwartet SmyczkoWy Da Camera | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Maty ja Sebastian | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Slqskiej , | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Orlow Tomasz | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Pławner Piotr | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Pyc Piotr | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Zimnik Łukasz | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Zespół Solistów Servi Domini Cantores | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Jarosław Wewióra | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej|2007]] | [[Kategoria:Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej|2007]] |
Wersja z 16:34, 18 cze 2016
VI Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (17.04-23.04.2007)
DATA | GODZ. | MIEJSCE KONCERTU | WYKONAWCA | UWAGI |
---|---|---|---|---|
- | - | Sosnowiec, | Bilińska Beata | - |
- | - | Sosnowiec, | Błaszczyk Mirosław Jacek | - |
- | - | Sosnowiec, | Cebulski Grzegorz | - |
- | - | Sosnowiec, | Chór Męski Oktoich z Wrocławia | - |
- | - | Sosnowiec, | Jcrsiecka-Bury Urszula | - |
- | - | Sosnowiec, | Kwartet SmyczkoWy Da Camera | - |
- | - | Sosnowiec, | Maty ja Sebastian | - |
- | - | Sosnowiec, | Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Slqskiej , | - |
- | - | Sosnowiec, | Orlow Tomasz | - |
- | - | Sosnowiec, | Pławner Piotr | - |
- | - | Sosnowiec, | Pyc Piotr | - |
- | - | Sosnowiec, | Zimnik Łukasz | - |
- | - | Sosnowiec, | Zespół Solistów Servi Domini Cantores | - |
- | - | Sosnowiec, | Jarosław Wewióra | - |