XV Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (28.03-03.04.2016): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „XV Międzynarodowy Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (28.03-03.04.2016)”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
XV Międzynarodowy Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (28.03-03.04.2016) | XV Międzynarodowy Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (28.03-03.04.2016) | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|DATA | |||
! WIDTH=5%|GODZ. | |||
! WIDTH=32%|MIEJSCE KONCERTU | |||
! WIDTH=22%|WYKONAWCA | |||
! WIDTH=35%|UWAGI | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[28 marca|28.03]] (pn) | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|Kościół p.w. św Joachima | |||
| ALIGN=center|Zespół Młodych Wirtuozów Państwowej Orkiestry Instrumentów Narodowych im. Osipowa | |||
| ALIGN=center|Moskwa (Rosja) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1 czerwca|01.06]] (śr) | |||
| ALIGN=center|9.00 | |||
| ALIGN=center|PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH | |||
| ALIGN=center|H. Januszewska, A. Klucznik | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[2 czerwca|02.06]] (cz) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH | |||
| ALIGN=center|H. Januszewska, A. Klucznik | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[2 czerwca|02.06]] (cz) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH | |||
| ALIGN=center|H. Januszewska, A. Klucznik | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[3 czerwca|03.06]] (pt) | |||
| ALIGN=center|9.00 | |||
| ALIGN=center|PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH | |||
| ALIGN=center|H. Januszewska, A. Klucznik | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[3 czerwca|03.06]] (pt) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH | |||
| ALIGN=center|H. Januszewska, A. Klucznik | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[3 czerwca|03.06]] (pt) | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|BOEING, BOEING | |||
| ALIGN=center|M. Camoletti | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[4 czerwca|04.06]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|NAJDROŻSZY | |||
| ALIGN=center|F. Veber | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca|05.06]] (n) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|NAJDROŻSZY | |||
| ALIGN=center|F. Veber | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[7 czerwca|07.06]] (wt) | |||
| ALIGN=center|10.00 | |||
| ALIGN=center|WAKACJE Z DUCHAMI | |||
| ALIGN=center|A. Bahdaj, P. Rowicki | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[8 czerwca|08.06]] (śr) | |||
| ALIGN=center|9.00 | |||
| ALIGN=center|WAKACJE Z DUCHAMI | |||
| ALIGN=center|A. Bahdaj, P. Rowicki | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[9 czerwca|09.06]] (cz) | |||
| ALIGN=center|10.00 | |||
| ALIGN=center|ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA | |||
| ALIGN=center|L. M. Montgomery | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[10 czerwca|10.06]] (pt) | |||
| ALIGN=center|9.00 | |||
| ALIGN=center|ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA | |||
| ALIGN=center|L. M. Montgomery | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[10 czerwca|10.06]] (pt) | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|EUGENIUSZ BODO – CZY MNIE KTOŚ WOŁA? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[11 czerwca|11.06]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|EUGENIUSZ BODO – CZY MNIE KTOŚ WOŁA? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[12 czerwca|12.06]] (n) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|DOBRY WOJAK SZWEJK | |||
| ALIGN=center|J. Hašek, I. Gorzkowski | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[14 czerwca|14.06]] (wt) | |||
| ALIGN=center|10.00 | |||
| ALIGN=center|SZEWCZYK DRATEWKA | |||
| ALIGN=center|M. Kownacka | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[15 czerwca|15.06]] (śr) | |||
| ALIGN=center|10.00 | |||
| ALIGN=center|PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH | |||
| ALIGN=center|H. Januszewska, A. Klucznik | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[16 czerwca|16.06]] (cz) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|BOEING, BOEING | |||
| ALIGN=center|M. Camoletti | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[17 czerwca|17.06]] (pt) | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|BOEING, BOEING | |||
| ALIGN=center|M. Camoletti | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[18 czerwca|18.06]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|SIÓDEMKA | |||
| ALIGN=center|Z. Szczerek, M. Kmiecik | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca|19.06]] (n) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|SIÓDEMKA | |||
| ALIGN=center|Z. Szczerek, M. Kmiecik | |||
| ALIGN=center|- | |||
[[Kategoria:Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej|2016]] |
Wersja z 14:10, 17 cze 2016
XV Międzynarodowy Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (28.03-03.04.2016)
DATA | GODZ. | MIEJSCE KONCERTU | WYKONAWCA | UWAGI |
---|---|---|---|---|
28.03 (pn) | 19.00 | Kościół p.w. św Joachima | Zespół Młodych Wirtuozów Państwowej Orkiestry Instrumentów Narodowych im. Osipowa | Moskwa (Rosja) |
01.06 (śr) | 9.00 | PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH | H. Januszewska, A. Klucznik | - |
02.06 (cz) | 11.00 | PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH | H. Januszewska, A. Klucznik | - |
02.06 (cz) | 11.00 | PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH | H. Januszewska, A. Klucznik | - |
03.06 (pt) | 9.00 | PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH | H. Januszewska, A. Klucznik | - |
03.06 (pt) | 11.00 | PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH | H. Januszewska, A. Klucznik | - |
03.06 (pt) | 19.00 | BOEING, BOEING | M. Camoletti | - |
04.06 (s) | 18.00 | NAJDROŻSZY | F. Veber | - |
05.06 (n) | 18.00 | NAJDROŻSZY | F. Veber | - |
07.06 (wt) | 10.00 | WAKACJE Z DUCHAMI | A. Bahdaj, P. Rowicki | - |
08.06 (śr) | 9.00 | WAKACJE Z DUCHAMI | A. Bahdaj, P. Rowicki | - |
09.06 (cz) | 10.00 | ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA | L. M. Montgomery | - |
10.06 (pt) | 9.00 | ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA | L. M. Montgomery | - |
10.06 (pt) | 19.00 | EUGENIUSZ BODO – CZY MNIE KTOŚ WOŁA? | - | - |
11.06 (s) | 18.00 | EUGENIUSZ BODO – CZY MNIE KTOŚ WOŁA? | - | - |
12.06 (n) | 18.00 | DOBRY WOJAK SZWEJK | J. Hašek, I. Gorzkowski | - |
14.06 (wt) | 10.00 | SZEWCZYK DRATEWKA | M. Kownacka | - |
15.06 (śr) | 10.00 | PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH | H. Januszewska, A. Klucznik | - |
16.06 (cz) | 17.00 | BOEING, BOEING | M. Camoletti | - |
17.06 (pt) | 19.00 | BOEING, BOEING | M. Camoletti | - |
18.06 (s) | 18.00 | SIÓDEMKA | Z. Szczerek, M. Kmiecik | - |
19.06 (n) | 18.00 | SIÓDEMKA | Z. Szczerek, M. Kmiecik | - |