Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 657: | Linia 657: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
==KADRA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=5%|LP | |||
! WIDTH=40%|Imię i nazwisko | |||
! WIDTH=10%|Wzrost | |||
! WIDTH=10%|Rocznik | |||
! WIDTH=15%|Pozycja | |||
! WIDTH=20%|Uwagi | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|Grzegorz Mordzak | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|1977 | |||
| ALIGN=center|Rozgrywający | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|Patryk Gospodarek | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|1994 | |||
| ALIGN=center|Rozgrywający | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|Michał Broda | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|1988 | |||
| ALIGN=center|Rozgrywający | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|Kamil Wóciak | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|1985 | |||
| ALIGN=center|Obrońca | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|Przemysław Hauzer | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|1984 | |||
| ALIGN=center|Obrońca | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|Piotr Osiakowski | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|1992 | |||
| ALIGN=center|Skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|Jonatan Najman | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|1991 | |||
| ALIGN=center|Skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|Tomasz Milewski | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|1978 | |||
| ALIGN=center|Skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|Patryk Nowerski | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|1992 | |||
| ALIGN=center|Środkowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|1900 | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
*Trener: [[Tomasz Służałek]], asystent trenera: ................ | |||
*Kierownik zespołu: ................. | |||
*Prezes klubu ......................... | |||
[[Kategoria:Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Sezon 2015/2016]] | [[Kategoria:Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Sezon 2015/2016]] |
Wersja z 21:08, 21 lut 2016
Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z (3) | P (0) | ZPD (2) | PPD (1) | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
2 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
3 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
4 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
5 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
6 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
7 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
8 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
9 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
10 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
11 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
12 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | D |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | AGH Kraków | 58 : 82 | 19:19 | 13:12 | 20:27 | 6:24 | - |
2 | ???? 2015 | ??? | MKS II Dąbrowa Górnicza | Zagłębie Sosnowiec | 67 : 96 | 12:29 | 17:16 | 22:28 | 18:23 | - |
3 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
10 | ???? 2015 | ??? | AZS Polit. Częstochowa | Zagłębie Sosnowiec | 73 : 79 | 20:21 | 23:23 | 18:14 | 12:21 | - |
11 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
03.10.2015 18:00 Zagłębie Sosnowiec - AGH Kraków 58 : 82
10.10.2015 13:00 MKS II Dąbrowa Górnicza - Zagłębie Sosnowiec 69 : 96
18.10.2015 17:00 Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Ruda Śląska 51 : 81
24.10.2015 17:30 KS MOSiR Cieszyn - Zagłębie Sosnowiec 73 : 89
31.10.2015 17:00 KS AZS PŚ Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 70 : 80
08.11.2015 19:00 Zagłębie Sosnowiec - TS Wisła Kraków 64 : 50
18.11.2015 18:00 Alba Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 69 : 61
21.11.2015 17:00 Zagłębie Sosnowiec - KK Polonia Bytom 56 : 81
27.11.2015 20:00 MCKiS Jaworzno - Zagłębie Sosnowiec 96 : 95
04.12.2015 19:00 AZS Politechnika Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 73 : 79
13.12.2015 17:30 AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice - Zagłębie Sosnowiec
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z (3) | P (0) | ZPD (2) | PPD (1) | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
2 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
3 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
4 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
5 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
6 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
7 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
8 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
9 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
10 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
11 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
12 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | kw. 1 | kw. 2 | kw. 3 | kw. 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 19 grudnia 2015 | 19.30 | AGH Kraków | Zagłębie Sosnowiec | 84 : 60 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
13 | 3 stycznia 2016 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | MKS II Dąbrowa Górnicza | 74 : 47 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
14 | 9 stycznia 2016 | 17.00 | Pogoń Ruda Śląska | Zagłębie Sosnowiec | 84 : 79 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
15 | 16 stycznia 2016 | 20.00 | Zagłębie Sosnowiec | KS MOSiR Cieszyn | 73 : 59 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
16 | 23 stycznia 2016 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | KS AZS PŚ Gliwice | 79 : 58 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
17 | 10 lutego 2016 | 19.00 | TS Wisła Kraków | Zagłębie Sosnowiec | 52 : 66 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
18 | 6 lutego 2016 | 19.30 | Zagłębie Sosnowiec | Alba Chorzów | 86 : 63 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
19 | 13 lutego 2016 | ??? | KK Polonia Bytom | Zagłębie Sosnowiec | 81 : 62 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
20 | 21 lutego 2016 (n) | 16.00 | Zagłębie Sosnowiec | MCKiS Jaworzno | 66 : 74 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
21 | 27 lutego 2016 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | AZS Polit. Częstochowa | ? : ? | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
22 | 6 marca 2016 | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | AZS AWF II Katowice | ? : ? | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Rocznik | Pozycja | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1 | Grzegorz Mordzak | 000 cm | 1977 | Rozgrywający | - |
2 | Patryk Gospodarek | 000 cm | 1994 | Rozgrywający | - |
3 | Michał Broda | 000 cm | 1988 | Rozgrywający | - |
4 | Kamil Wóciak | 000 cm | 1985 | Obrońca | - |
5 | Przemysław Hauzer | 000 cm | 1984 | Obrońca | - |
6 | Piotr Osiakowski | 000 cm | 1992 | Skrzydłowy | - |
7 | Jonatan Najman | 000 cm | 1991 | Skrzydłowy | - |
8 | Tomasz Milewski | 000 cm | 1978 | Skrzydłowy | - |
9 | Patryk Nowerski | 000 cm | 1992 | Środkowy | - |
10 | xxxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 1900 | Pozycja | - |
- Trener: Tomasz Służałek, asystent trenera: ................
- Kierownik zespołu: .................
- Prezes klubu .........................