MKS Dąbrowa Górnicza (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 197: | Linia 197: | ||
! WIDTH=15%|data | ! WIDTH=15%|data | ||
! WIDTH=5%|godz. | ! WIDTH=5%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=19%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=19%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|wynik | ||
! WIDTH=4%|kw. 1 | ! WIDTH=4%|kw. 1 | ||
! WIDTH=4%|kw. 2 | ! WIDTH=4%|kw. 2 | ||
Linia 210: | Linia 210: | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''000 : 000''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 223: | Linia 223: | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 236: | Linia 236: | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 249: | Linia 249: | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 262: | Linia 262: | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 275: | Linia 275: | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 288: | Linia 288: | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 301: | Linia 301: | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 314: | Linia 314: | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 327: | Linia 327: | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 340: | Linia 340: | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 353: | Linia 353: | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 366: | Linia 366: | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' |
Wersja z 21:11, 5 gru 2015
MKS Dąbrowa Górnicza (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI
RUNDA I
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | ???? 2015 | ??? | Warta Zawiercie | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
15 | ???? 2015 | ??? | Warta Zawiercie | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
16 | ???? 2015 | ??? | Warta Zawiercie | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
17 | ???? 2015 | ??? | Warta Zawiercie | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
18 | ???? 2015 | ??? | Warta Zawiercie | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
19 | ???? 2015 | ??? | Warta Zawiercie | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
20 | ???? 2015 | ??? | Warta Zawiercie | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
21 | ???? 2015 | ??? | Warta Zawiercie | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
22 | ???? 2015 | ??? | Warta Zawiercie | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
23 | ???? 2015 | ??? | Warta Zawiercie | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
24 | ???? 2015 | ??? | Warta Zawiercie | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
25 | ???? 2015 | ??? | Warta Zawiercie | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
26 | ???? 2015 | ??? | Warta Zawiercie | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |