MKS Będzin (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 395: | Linia 395: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 407: | Linia 407: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 419: | Linia 419: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 431: | Linia 431: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 443: | Linia 443: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 455: | Linia 455: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 467: | Linia 467: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 479: | Linia 479: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 489: | Linia 501: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 503: | Linia 515: | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? |
Wersja z 16:50, 5 gru 2015
MKS Będzin (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
2 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
10 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
11 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
12 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
13 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 23 listopada 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MKS Poręba | ? : ? | - | - | - | - | - |
11 | 30 listopada 2013 | ??? | Mykanów LKPS Borowno | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
12 | 7 grudnia 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Norwid II Częstochowa II | ? : ? | - | - | - | - | - |
13 | 14 grudnia 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | PAUZA | ? : ? | - | - | - | - | - |
14 | 24 grudnia 2013 | ??? | Warta II Zawiercie | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
15 | 9 listopada 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MKS Banimex II Będzin | ? : ? | - | - | - | - | - |
16 | 16 listopada 2013 | ??? | MUKS Michałkowice | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
17 | 9 listopada 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MKS Banimex II Będzin | ? : ? | - | - | - | - | - |
18 | 16 listopada 2013 | ??? | MUKS Michałkowice | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |