Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (01): Różnice pomiędzy wersjami
Linia 57: | Linia 57: | ||
==TABELA PO 1 KOLEJCE== | ==TABELA PO 1 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 120: | Linia 74: | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (A) | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (A) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
Linia 314: | Linia 268: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
|} | |} | ||
2. Znicz Pruszków 1 3 1 0 0 3-0 | |||
3. MKS Kluczbork 1 3 1 0 0 2-0 | |||
4. Limanovia Limanowa 1 3 1 0 0 2-0 | |||
5. Siarka Tarnobrzeg 1 3 1 0 0 2-1 | |||
Energetyk ROW Rybnik 1 3 1 0 0 2-1 | |||
7. Błękitni Stargard Szczeciński 1 3 1 0 0 1-0 | |||
8. Kotwica Kołobrzeg 1 1 0 1 0 1-1 | |||
Puszcza Niepołomice 1 1 0 1 0 1-1 | |||
10. Wisła Puławy 1 1 0 1 0 0-0 | |||
Okocimski KS Brzesko 1 1 0 1 0 0-0 | |||
12. Raków Częstochowa 1 0 0 0 1 1-2 | |||
Rozwój Katowice 1 0 0 0 1 1-2 | |||
14. Górnik Wałbrzych 1 0 0 0 1 0-1 | |||
15. Stal Stalowa Wola 1 0 0 0 1 0-2 | |||
Legionovia Legionowo 1 0 0 0 1 0-2 | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Kolejka]] |
Wersja z 22:31, 16 cze 2015
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 4:1 (4:0) |
---|
Sezon 2014/2015 - II Liga (3 poz.) - Kolejka 1: 1 sierpnia 2014 (??, godz. 19.00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Dominik Pasek - Robert Ostaszewski, Łukasz Woźny (Legnica) 1-0 Krystian Getinger (8')- sam. |
1. Mateusz Matracki
7. Marcin Sierczyński
10. Krzysztof Markowski
3. Radosław Kursa
4. Daniel Kutarba
16. Dawid Ryndak (73' 88. Piotr Giel)
29. Łukasz Matusiak
17. Sebastian Dudek (61' 8. Tomasz Szatan)
27. Przemysław Mizgała (62' 31. Łukasz Tumicz)
9. Mateusz Wrzesień
18. Jakub Arak (75' 77. Miłosz Kozak)
Trener: Mirosław Smyła
1. Wojciech Daniel
18. Mateusz Podstolak
5. Sebastian Duda
3. Mateusz Załucki 36' (80' 20. Kamil Rokita)
23. Krystian Getinger 54'
13. Damian Bożek(28' 21. Wojciech Mącior 44')
17. Jakub Żubrowski (67' 10. Damian Skiba)
6. Sebastian Głaz
7. Kamil Radulj
9. Maciej Domański (58' 15. Mateusz Cholewiak)
11. Rafał Jankowski
Trener: Rafał Wójcik
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec |
TABELA PO 1 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec (A) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 |
2 | Znicz Pruszków (A) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | MKS Kluczbork (A) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Limanovia Limanowa (B) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Siarka Tarnobrzeg | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Energetyk ROW Rybnik | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Błękitni Stargard Szczeciński | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Kotwica Kołobrzeg | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Puszcza Niepołomice | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Wisła Puławy | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Okocimski Brzesko | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | Raków Częstochowa | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | Rozwój Katowice | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | Górnik Wałbrzych | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | Stal Stalowa Wola (S) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | Legionovia Legionowo (S) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | Stal Mielec (S) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 |
18 | Nadwiślan Góra (S) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
2. Znicz Pruszków 1 3 1 0 0 3-0
3. MKS Kluczbork 1 3 1 0 0 2-0
4. Limanovia Limanowa 1 3 1 0 0 2-0
5. Siarka Tarnobrzeg 1 3 1 0 0 2-1
Energetyk ROW Rybnik 1 3 1 0 0 2-1
7. Błękitni Stargard Szczeciński 1 3 1 0 0 1-0
8. Kotwica Kołobrzeg 1 1 0 1 0 1-1
Puszcza Niepołomice 1 1 0 1 0 1-1
10. Wisła Puławy 1 1 0 1 0 0-0
Okocimski KS Brzesko 1 1 0 1 0 0-0
12. Raków Częstochowa 1 0 0 0 1 1-2
Rozwój Katowice 1 0 0 0 1 1-2
14. Górnik Wałbrzych 1 0 0 0 1 0-1
15. Stal Stalowa Wola 1 0 0 0 1 0-2
Legionovia Legionowo 1 0 0 0 1 0-2