Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2009/2010: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 3: | Linia 3: | ||
*11 drużyn | *11 drużyn | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13* | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Cyklon II Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
*[[Cyklon Rogoźnik|Cyklon II Rogoźnik]] wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej | |||
1. Błyskawica Preczów 20 51 16 3 1 70-12 8 2 0 39-8 8 1 1 31-4 | 1. Błyskawica Preczów 20 51 16 3 1 70-12 8 2 0 39-8 8 1 1 31-4 |
Wersja z 19:52, 4 cze 2015
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2009/2010
- 11 drużyn
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13* | Cyklon II Rogoźnik | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
- Cyklon II Rogoźnik wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
1. Błyskawica Preczów 20 51 16 3 1 70-12 8 2 0 39-8 8 1 1 31-4 2. Warta Zawiercie 20 48 15 3 2 74-7 7 1 2 33-5 8 2 0 41-2 3. Sarmacja II Będzin 20 38 12 2 6 66-20 7 1 2 41-5 5 1 4 25-15 4. Cyklon Rogoźnik 20 37 12 1 7 53-27 8 0 2 33-12 4 1 5 20-15 5. Zapora Przeczyce 20 34 11 1 8 46-33 6 1 3 22-16 5 0 5 24-17 6. KS Giebło 20 33 9 6 5 40-19 5 3 2 25-10 4 3 3 15-9 7. Iskra Psary 20 26 8 2 10 31-62 6 1 3 16-24 2 1 7 15-38 8. Skalniak Kroczyce 20 23 7 2 11 38-59 4 0 6 25-30 3 2 5 13-29 9. Korona Rokitno Szlacheckie 20 17 5 2 13 41-63 2 2 6 18-30 3 0 7 23-33 10. Płomień Niegowonice 20 7 2 1 17 18-95 2 0 8 10-43 0 1 9 8-52 11. Olimpia Włodowice 20 4 1 1 18 16-96 1 1 8 7-41 0 0 10 9-55 Olimpia Blanowice wycofała się przed startem rozgrywek.
- baraże o kl A
Finał - 23 czerwca, 27 czerwca
Sarmacja II Będzin 0-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 23 czerwca, 17:00 (wo) na boisku 6-1; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Sarmacja II Będzin 27 czerwca, 17:00 na boisku 0-3; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik / pierwotnie zweryfikowany na 3-0, później przywrócony wynik z boiska