Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 197: | Linia 197: | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (1)|1]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (1)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (2)|2]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (2)|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (3)|3]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (3)|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (4)|4]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (4)|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (5)|5]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (5)|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin(piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (6)|6]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (6)|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (7)|7]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (7)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (8)|8]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (8)|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (9)|9]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (9)|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (10)|10]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (10)|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin(piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (11)|11]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (11)|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (12)|12]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (12)|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (13)|13]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (13)|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[IV Liga (5 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (14)|14]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[...............]] | ||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (14)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:00, 31 mar 2015
Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (S) | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
2 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
3 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
4 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
5 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
6 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
7 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
8 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
9 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
10 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
11 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
12 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
13 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
14 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
15 | ??? (S) | 14 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
RUNDA WIOSENNA
ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ
- Mecz rundy wiosennej sezonu 2014/2015 rozegrany awansem w listopadzie 2014 roku.