Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (21): Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 33: | Linia 33: | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BŁEKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński''']] | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BŁEKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński''']] | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO 5 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (B) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ENERGETYK ROW RYBNIK|Energetyk ROW Rybnik]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL STALOWA WOLA|Stal Stalowa Wola]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL MIELEC|Stal Mielec]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI|Błękitni Stargard Szczeciński]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RAKÓW CZĘSTOCHOWA|Raków Częstochowa]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SIARKA TARNOBRZEG|Siarka Tarnobrzeg]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#NADWIŚLAN GÓRA|Nadwiślan Góra]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LEGIONOVIA LEGIONOWO|Legionovia Legionowo]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OKOCIMSKI BRZESKO|Okocimski Brzesko]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WISŁA PUŁAWY|Wisła Puławy]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#KOTWICA KOŁOBRZEG|Kotwica Kołobrzeg]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LIMANOVIA LIMANOWA|Limanovia Limanowa]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK WAŁBRZYCH|Górnik Wałbrzych]] | |||
*https://www.youtube.com/watch?v=Vrbm6abTPCU | *https://www.youtube.com/watch?v=Vrbm6abTPCU | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 17:55, 20 cze 2015
Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński 3:1 (0:0) |
---|
Sezon 2014/2015 - II Liga (3 poz.) - Kolejka 21: 14 marca 2015 (sobota, godz. 16.00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędzia główny: Michał Mularczyk (Skierniewice) 1-0 Jovan Ninković (59') - rzut wolny |
12. Wojciech Fabisiak
7. Marcin Sierczyński
30. Konrad Budek
3. Arkadiusz Koprucki
2. Jovan Ninković
16. Dawid Ryndak (80' 8. Tomasz Szatan)
29. Łukasz Matusiak
13. Grzegorz Fonfara (90+2' 11. Patryk Mularczyk)
17. Sebastian Dudek
23. Hubert Tylec (66' 9. Mateusz Wrzesień)
18. Jakub Arak (85' 31. Łukasz Tumicz)
Trener: Robert Stanek i Artur Derbin
1. Marek Ufnal
8. Andrzej Kotłowski 35'
11. Maciej Liśkiewicz
2. Patryk Baranowski
6. Ariel Wawszczyk
17. Maciej Więcek (63' 7. Jarosław Piskorz)
20. Bartłomiej Poczobut (46' 10. Robert Gajda)
25. Oskar Fijałkowski
5. Bartłomiej Zdunek 74'
14. Bartosz Flis (46' 3. Piotr Wojtasiak)
18. Wojciech Fadecki
Trener: Krzysztof Kapuściński
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński |
TABELA PO 5 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? (A) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? (B) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice Energetyk ROW Rybnik Stal Stalowa Wola MKS Kluczbork Stal Mielec Błękitni Stargard Szczeciński Raków Częstochowa Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków Nadwiślan Góra Legionovia Legionowo Okocimski Brzesko Puszcza Niepołomice Wisła Puławy Kotwica Kołobrzeg Limanovia Limanowa Górnik Wałbrzych