Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1946/1947: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 208: | Linia 208: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 219: | Linia 219: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 230: | Linia 230: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 241: | Linia 241: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 252: | Linia 252: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 263: | Linia 263: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 274: | Linia 274: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 285: | Linia 285: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 296: | Linia 307: | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 |
Wersja z 23:14, 27 sie 2014
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1946/1947
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Warta Zawiercie Jedność Myszków Dom Kultury Ząbkowice ZZK Strzemieszyce TS Dąbrowa Przebój Wolbrom TUR Olkusz Zew Niemce ZZK Łazy TUR Zagórze
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
RUNDA WIOSENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Warta Zawiercie Jedność Myszków Dom Kultury Ząbkowice ZZK Strzemieszyce TS Dąbrowa Przebój Wolbrom TUR Olkusz Zew Niemce ZZK Łazy TUR Zagórze