Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1946/1947: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 95: | Linia 95: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? |
Wersja z 23:00, 27 sie 2014
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1946/1947
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | PAUZA | - |
Zagłębianka Będzin RKS Polonia Sosnowiec Górnik Piaski ZZK Sosnowiec Dobieszowicki KS Brynica Czeladź TUR Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Przyszłość Żychcice
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
RUNDA WIOSENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1946 (n) | ? | ? | PAUZA | - |
Zagłębianka Będzin RKS Polonia Sosnowiec Górnik Piaski ZZK Sosnowiec Dobieszowicki KS Brynica Czeladź TUR Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Przyszłość Żychcice