Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 1966/1967: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Klasa A - Sezon 1966/1967 | '''[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)]] - Klasa A - Sezon 1966/1967''' | ||
==KADRA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=5%|LP | |||
! WIDTH=40%|Imię i nazwisko | |||
! WIDTH=10%|Wzrost | |||
! WIDTH=10%|Rocznik | |||
! WIDTH=15%|Pozycja | |||
! WIDTH=20%|Uwagi | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
| ALIGN=center|000 cm | |||
| ALIGN=center|19?? | |||
| ALIGN=center|Pozycja | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
*Trener: ..............., asystent trenera: ................ | |||
*Kierownik zespołu: ................. | |||
*Prezes klubu ......................... | |||
*trener - inż. St. Chrobok | *trener - inż. St. Chrobok |
Aktualna wersja na dzień 13:55, 17 sie 2014
Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Klasa A - Sezon 1966/1967
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Rocznik | Pozycja | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
2 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
3 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
4 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
5 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
6 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
7 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
8 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
9 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
10 | xxxxxxxxxxxxxxxxx | 000 cm | 19?? | Pozycja | - |
- Trener: ..............., asystent trenera: ................
- Kierownik zespołu: .................
- Prezes klubu .........................
- trener - inż. St. Chrobok
- 22.01.1967 - Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 45 : 52 (16 : 20)
- 29.01.1967 - AZS Rokitnica - Zagłębie Sosnowiec 47 : 62 (23 : 29)
- 05.02.1967 - Zagłębie Sosnowiec - AZS II Gliwice 59 : 48 (23 : 29)
- 12.02.1967 - Pogoń Nowy Bytom - Zagłębie Sosnowiec 76 : 89 (po dogrywce); w normalnym czasie wynik był następujący: 73 : 73 (29 : 32)
- 19.02.1967 - Zagłębie Sosnowiec - Stal Cieszyn 79 : 39 (35 :20)
- 26.02.1967 - Zagłębie Sosnowiec - GKS Dąbrowa Górnicza 66 : 54 (30 : 23)
- 05.03.1967 - ROW Rybnik - Zagłębie Sosnowiec 54 : 60 (23 : 39)
- 12.03.1967 - Zagłębie Sosnowiec - MKS Katowice 71 : 70 (39 : 40)
- 05.04.1967 - Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 59 : 27 (26 : 12)
Koniec sezonu; koszykarze Zagłębia Sosnowiec zajęli I miejsce (17 meczy 32 pkt. ) i tym samym awansowali do III Ligi Wojewódzkiej.