Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2010/2011: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2010/2011”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2010/2011 | [[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2010/2011 | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=LEFT|2 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|} |
Wersja z 08:18, 6 sie 2014
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2010/2011
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |