Hokej na trawie: Liga Wojewódzka - Sezon 1954: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Hokej na trawie: Liga wojewódzka - Sezon 1954'''”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Hokej na trawie: Liga wojewódzka - Sezon 1954''' | '''Hokej na trawie: Liga wojewódzka - Sezon 1954''' | ||
==SKŁAD LIGI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=55%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=35%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS II Stalinogród | |||
| ALIGN=center|Stalinogród | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Bielsko | |||
| ALIGN=center|Bielsko | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Ogniwo Cieszyn | |||
| ALIGN=center|Cieszyn | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Ogniwo Racibórz | |||
| ALIGN=center|Racibórz | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Gliwice | |||
| ALIGN=center|Gliwice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Siemianowice | |||
| ALIGN=center|Siemianowice Śl. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Stal Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''[[Sosnowiec]]''' | |||
|} | |||
*lipiec [[1954]] - [[Stal Sosnowiec]] - Kolejarz Bielsko 1 : 0 (1:0) - bramka Kurkowski |
Wersja z 11:25, 16 lis 2013
Hokej na trawie: Liga wojewódzka - Sezon 1954
SKŁAD LIGI
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | AZS Częstochowa | Częstochowa |
2 | AZS II Stalinogród | Stalinogród |
3 | Kolejarz Bielsko | Bielsko |
4 | Ogniwo Cieszyn | Cieszyn |
5 | Ogniwo Racibórz | Racibórz |
6 | Stal Gliwice | Gliwice |
7 | Stal Siemianowice | Siemianowice Śl. |
8 | Stal Sosnowiec | Sosnowiec |
- lipiec 1954 - Stal Sosnowiec - Kolejarz Bielsko 1 : 0 (1:0) - bramka Kurkowski