Siatkówka (M): Klasa B, Grupa I - Sezon 1954: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Siatkówka (M): Klasa B, Grupa I - Sezon 1954”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SKŁAD KLASY B (I)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=55%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=35%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Piotrowice | |||
| ALIGN=center|Piotrowice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Huta Baildon | |||
| ALIGN=center|Stalinogród | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Huta Bieruta | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Gnaszyn | |||
| ALIGN=center|Gnaszyn | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Włókniarz Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''[[Sosnowiec]]''' | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 12:08, 5 lis 2013
SKŁAD KLASY B (I)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | AZS Częstochowa | Częstochowa |
2 | Kolejarz Piotrowice | Piotrowice |
3 | Stal Huta Baildon | Stalinogród |
4 | Stal Huta Bieruta | Częstochowa |
5 | Włókniarz Gnaszyn | Gnaszyn |
6 | Włókniarz Sosnowiec | Sosnowiec |