Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1975/1976: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
(→KADRA) |
||
Linia 3: | Linia 3: | ||
=='''KADRA'''== | =='''KADRA'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Data urodz.'''||'''Pozycja'''||'''Poprzedni klub/Uwagi''' | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|1. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#98FB98 | |||
|2. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|3. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|4. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|5. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|6. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|--BGCOLOR=#94BE7E | |||
|7. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|8. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|9. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|10. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|11. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|12. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|13. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|14. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|15. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|16. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|17. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|18. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|19. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|20. ||[[???]]||- cm||[[???]]||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|21. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|22. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|23. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|24. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|25. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|26. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|} | |||
Trener: [[???]] | |||
II trener: [[???]] | |||
Kierownik drużyny: [[???]] | |||
Prezes: [[???]] | |||
Wiceprezes: [[???]] | |||
==SEZON ZASADNICZY== | ==SEZON ZASADNICZY== |
Wersja z 22:47, 2 wrz 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1975/1976
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 2 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 3 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 4 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 5 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 6 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 7 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 8 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 9 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 11 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 12 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 13 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 14 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 15 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 16 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 17 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 18 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
TABELA KOŃCOWA SEZONU ZASADNICZEGO
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baildon Katowice | 18 | 30 | 0 | 0 | 0 | 110 | 48 |
2 | ŁKS Łódź | 18 | 22 | 0 | 0 | 0 | 85 | 51 |
3 | Podhale Nowy Targ | 18 | 22 | 0 | 0 | 0 | 98 | 65 |
4 | Naprzód Janów | 18 | 22 | 0 | 0 | 0 | 80 | 52 |
5 | GKS Katowice | 18 | 20 | 0 | 0 | 0 | 82 | 58 |
6 | Polonia Bydgoszcz | 18 | 17 | 0 | 0 | 0 | 56 | 72 |
7 | GKS Tychy | 18 | 15 | 0 | 0 | 0 | 47 | 82 |
8 | Zagłębie Sosnowiec | 18 | 13 | 0 | 0 | 0 | 57 | 73 |
9 | Legia Warszawa | 18 | 11 | 0 | 0 | 0 | 61 | 88 |
10 | KTH Krynica | 18 | 8 | 0 | 0 | 0 | 62 | 149 |
Po 2 rundach nastąpił podział na grupę \"A\" walczącą o tytuł mistrza
Polski.Baildon,ŁKS,Podhale i Naprzód rozegrały jeszcze cztery turnieje
[12 spotkań].Do tabeli również zaliczało się punkty wywalczone w
bezpośrednich spotkaniach \"wielkiej czwórki\" z rundy zasadniczej.
Tak więc po czterech turniejach finałowych[12 spotkań]+[6 spotkań z
rundy zasadniczej], w sumie 18 meczów pomiedzy zainteresowaną czwórką
ostateczna tabela wyglądała następująco:
1.Podhale Nowy Targ 26 74-59 2.Baildon Katowice 19 78-67 3.Naprzód Janów 17 50-59 4.ŁKS Łódź 10 46-63
W ostatnim z turniejów finałowych w Łodzi Podhale Nowy Targ odnotowało komplet zwycięstw zapewniając sobie tym samym tytuł mistrza Polski:
Podhale Nowy Targ - ŁKS Łódź 5-2 Podhale Nowy Targ - Naprzód Janów 3-2 Podhale Nowy Targ - Baildon Katowice 5-4
Grupa \"B\" - o miejsca 5-8:
5.GKS Katowice 38 pkt. 6.Polonia Bydgoszcz 25 pkt. 7.Zagłebie Sosnowiec 21 pkt. 8.GKS Tychy 21 pkt.
O otrzymanie w I lidze grały Legia Warszawa i KTH Krynica w turniejach barażowych z wicemistrzami II ligi-grupy północnej i południowej Pomorzaninem Toruń i Unią Oświęcim.
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podhale Nowy Targ | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | Baildon Katowice | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | Naprzód Janów | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | Zagłębie Sosnowiec | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |