Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1975/1976: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 122: | Linia 122: | ||
==Tabela końcowa== | ==Tabela końcowa== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Baildon Katowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|110 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ŁKS Łódź]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|85 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|98 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Naprzód Janów]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|80 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Katowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|82 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Bydgoszcz]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|82 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''8''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''13''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''57''' | |||
| ALIGN=center|'''73''' | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|88 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KTH Krynica]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|149 | |||
|} | |||
Po 2 rundach nastąpił podział na grupę \"A\" walczącą o tytuł mistrza | Po 2 rundach nastąpił podział na grupę \"A\" walczącą o tytuł mistrza |
Wersja z 22:38, 2 wrz 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1975/1976
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Pozycja | Rocznik | Uwagi |
1. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
2. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
3. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
4. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
5. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
6. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
7. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
8. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
9. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
10. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
11. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
12. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
13. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
14. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
15. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
16. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
17. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
18. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
19. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
20. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
21. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
22. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
23. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
24. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
25. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
26. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
27. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
28. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
29. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
30. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Prezes klubu .........................
Kierownik zespołu: .................
Sezon zasadniczy
Runda I
Runda II
Runda III
Runda IV
Tabela końcowa
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baildon Katowice | 18 | 30 | 0 | 0 | 0 | 110 | 48 |
2 | ŁKS Łódź | 18 | 22 | 0 | 0 | 0 | 85 | 51 |
3 | Podhale Nowy Targ | 18 | 22 | 0 | 0 | 0 | 98 | 65 |
4 | Naprzód Janów | 18 | 22 | 0 | 0 | 0 | 80 | 52 |
5 | GKS Katowice | 18 | 20 | 0 | 0 | 0 | 82 | 58 |
6 | Polonia Bydgoszcz | 18 | 17 | 0 | 0 | 0 | 56 | 72 |
7 | GKS Tychy | 18 | 15 | 0 | 0 | 0 | 47 | 82 |
8 | Zagłębie Sosnowiec | 18 | 13 | 0 | 0 | 0 | 57 | 73 |
9 | Legia Warszawa | 18 | 11 | 0 | 0 | 0 | 61 | 88 |
10 | KTH Krynica | 18 | 8 | 0 | 0 | 0 | 62 | 149 |
Po 2 rundach nastąpił podział na grupę \"A\" walczącą o tytuł mistrza
Polski.Baildon,ŁKS,Podhale i Naprzód rozegrały jeszcze cztery turnieje
[12 spotkań].Do tabeli również zaliczało się punkty wywalczone w
bezpośrednich spotkaniach \"wielkiej czwórki\" z rundy zasadniczej.
Tak więc po czterech turniejach finałowych[12 spotkań]+[6 spotkań z
rundy zasadniczej], w sumie 18 meczów pomiedzy zainteresowaną czwórką
ostateczna tabela wyglądała następująco:
1.Podhale Nowy Targ 26 74-59 2.Baildon Katowice 19 78-67 3.Naprzód Janów 17 50-59 4.ŁKS Łódź 10 46-63
W ostatnim z turniejów finałowych w Łodzi Podhale Nowy Targ odnotowało komplet zwycięstw zapewniając sobie tym samym tytuł mistrza Polski:
Podhale Nowy Targ - ŁKS Łódź 5-2 Podhale Nowy Targ - Naprzód Janów 3-2 Podhale Nowy Targ - Baildon Katowice 5-4
Grupa \"B\" - o miejsca 5-8:
5.GKS Katowice 38 pkt. 6.Polonia Bydgoszcz 25 pkt. 7.Zagłebie Sosnowiec 21 pkt. 8.GKS Tychy 21 pkt.
O otrzymanie w I lidze grały Legia Warszawa i KTH Krynica w turniejach barażowych z wicemistrzami II ligi-grupy północnej i południowej Pomorzaninem Toruń i Unią Oświęcim.
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podhale Nowy Targ | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | Baildon Katowice | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | Naprzód Janów | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | Zagłębie Sosnowiec | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |