Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 2008/2009: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 114: | Linia 114: | ||
* | * | ||
* | * | ||
=='''OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE [[2008]]/[[2009]]'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|M-ce | |||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU | |||
! WIDTH=30%|TYTUŁ | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|MISTRZ | |||
|- BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|II | |||
|- BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|III | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|SPADEK | |||
|} |
Wersja z 08:13, 31 sie 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 2008/2009
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
Sezon zasadniczy
Tabela po sezonie zasadniczym
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Zwycięstwa | Porażki | ZPD | PPD | ZPRK | PPRK |
1. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Play-off
Runda 1
Runda 2
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE 2008/2009
M-ce | NAZWA KLUBU | TYTUŁ |
---|---|---|
1 | ??? | MISTRZ |
2 | ??? | II |
3 | ??? | III |
4 | ??? | - |
5 | ??? | - |
6 | ??? | - |
7 | ??? | - |
8 | ??? | SPADEK |