Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 51: | Linia 51: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
Linia 72: | Linia 61: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
Linia 83: | Linia 72: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
Linia 92: | Linia 81: | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''12''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''17''' | |||
| ALIGN=center|'''88''' | |||
|} | |} |
Wersja z 09:06, 25 sie 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1961/1962
Tabela końcowa
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
2 | ??? | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
3 | ??? | 12 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
4 | ??? | 12 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
5 | ??? | 12 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
6 | ??? | 12 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
7 | Zagłębie Sosnowiec | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | 88 |