Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1983/1984: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 401: | Linia 401: | ||
===RUNDA I=== | ===RUNDA I=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=26%|gospodarze | |||
! WIDTH=26%|goście | |||
! WIDTH=10%|wyn. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
===RUNDA II=== | ===RUNDA II=== |
Wersja z 11:29, 23 sie 2013
Zagłębie Sosnowiec - hokej na lodzie - Sezon 1983/1984
Po raz pierwszy w historii polskiego hokeja wprowadzono rozgrywki finałowe ligi w postaci systemu PLAY-OFF
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Pozycja | Rocznik | Uwagi |
1. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
2. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
3. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
4. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
5. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
6. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
7. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
8. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
9. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
10. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
11. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
12. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
13. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
14. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
15. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
16. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
17. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
18. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
19. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
20. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
21. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
22. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
23. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
24. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
25. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
26. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
27. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
28. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
29. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
30. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Prezes klubu .........................
Kierownik zespołu: .................
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 2 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 3 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 4 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 5 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 6 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 7 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 8 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 9 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 10 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 11 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 12 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 13 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 14 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 15 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 16 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 17 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 18 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI W II GRUPACH
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 19 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 20 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 21 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 22 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 23 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 15 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 16 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 17 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 18 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
RUNDA II
TABELA KOŃCOWA GRUPY SILNIEJSZEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Bytom | 28 | 47 | 0 | 0 | 0 | 140 | 60 |
2 | Zagłębie Sosnowiec | 28 | 39 | 0 | 0 | 0 | 174 | 76 |
3 | Podhale Nowy Targ | 28 | 37 | 0 | 0 | 0 | 115 | 81 |
4 | Naprzód Janów | 28 | 27 | 0 | 0 | 0 | 113 | 114 |
5 | GKS Tychy | 28 | 27 | 0 | 0 | 0 | 109 | 117 |
6 | ŁKS Łódź | 28 | 21 | 0 | 0 | 0 | 91 | 122 |
TABELA KOŃCOWA GRUPY SŁABSZEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | GKS Katowice | 30 | 27 | 0 | 0 | 0 | 122 | 151 |
8 | Unia Oświęcim | 30 | 26 | 0 | 0 | 0 | 143 | 153 |
9 | Cracovia Kraków | 30 | 24 | 0 | 0 | 0 | 128 | 157 |
10 | Budowlani Bydgoszcz | 30 | 13 | 0 | 0 | 0 | 93 | 197 |
PLAY-OFF
- Ćwierćfinał: Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 6-1,4-3
- Półfinał: Zgłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 4-8 d*,7-3,6-5 (*Pierwsza dogrywka w historii naszej ligi)
- FINAŁ 1:
Bytom: Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2-1[2-1,0-0,0-0]
Bramki dla Polonii - Sikorski 2.
Bramki dla Zagłębia - J.Morawiecki.
Widzów - 4000.
- FINAŁ 2:
Sosnowiec: Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom 3-2[1-1,1-1,1-0]
Bramki dla Zagłębia - Zabawa,W.Kozłowski,Nibus.
Bramki dla Polonii - Łaś,Sikorski.
Widzów 3500.
- FINAŁ 3:
Bytom: Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 7-0[2-0,1-0,4-0]
Bramki dla Polonii - Piecko 4,Sikorski 2,Łaś.
Widzów - 4000.
Zagłębie Sosnowiec:
Olszewski - Jajszczok,Świątek,Klocek,Zabawa,Jobczyk - Nowak,Cholewa,Radwan,J.Morawiecki,Madeksza - Baca,Frączek,K.Morawiecki,K.Podsiadło,Garbacz.
Trener:Karel Mach.
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE 1983/1984
M-ce | NAZWA KLUBU | TYTUŁ
|
---|---|---|
1 | Polonia Bytom | MISTRZ
|
2 | Zagłębie Sosnowiec | v-ce MISTRZ
|
3 | Podhale Nowy Targ | II v-ce MISTRZ
|
4 | GKS Tychy | -
|
5 | Naprzód Janów | -
|
6 | GKS Katowice | -
|
7 | ŁKS Łódź | -
|
8 | Unia Oświęcim | -
|
9 | Cracovia Kraków | -
|
10 | Budowlani Bydgoszcz | SPADEK |