Piłka siatkowa kobiet: Liga Międzywojewódzka - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka siatkowa kobiet: Liga Międzywojewódzka - Sezon 1977/1978 (Liga III ?) | Piłka siatkowa kobiet: Liga Międzywojewódzka - Sezon 1977/1978 (Liga III ?) | ||
=TABELA | =TABELA= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 17: | Linia 17: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Kolejarz II Katowice (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|+ 27 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LKS Pszczyna | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|+ 17 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]]''' | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|+ 12 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS II Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|+ 1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|- 5 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Bolesław Bukowno]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|- 4 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Polonia Bytom | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- 10 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Żak Świętochłowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|- 39 | ||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Piłka siatkowa|Sezon 1977/1978]] | [[Kategoria:Piłka siatkowa|Sezon 1977/1978]] | ||
[[Kategoria:Piłka siatkowa kobiet|Sezon 1977/1978]] | [[Kategoria:Piłka siatkowa kobiet|Sezon 1977/1978]] |
Aktualna wersja na dzień 20:39, 9 sie 2024
Piłka siatkowa kobiet: Liga Międzywojewódzka - Sezon 1977/1978 (Liga III ?)
TABELA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | MPkt + | MPkt - | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolejarz II Katowice (A) | 14 | 13 | 40 | 13 | + 27 | ||
2 | LKS Pszczyna | 14 | 10 | 33 | 16 | + 17 | ||
3 | Płomień II Milowice | 14 | 9 | 32 | 20 | + 12 | ||
4 | AZS II Katowice | 14 | 7 | 25 | 24 | + 1 | ||
5 | AZS Gliwice | 14 | 6 | 23 | 28 | - 5 | ||
6 | Bolesław Bukowno | 14 | 6 | 22 | 26 | - 4 | ||
7 | Polonia Bytom | 14 | 5 | 20 | 30 | - 10 | ||
8 | Żak Świętochłowice | 14 | 0 | 0 | 14 | 3 | 42 | - 39 |